Aşırı Terleme Nasıl Önlenir Bitkisel Çözüm

Terleme, can sıkıcı ve utanç verici durum yaratan tek bir konudur! Aşırı terleme nasıl önlenir sorusuna çözüm olarak evde yapılabilecek bitkisel yöntemleri burada anlattık.

Hepimiz yaz aylarında şahane ve serinletici bir cilt istiyoruz, ki bu da bize kendiliğinden soğutulmuş hissettiriyor! Eğer aşırı terleme probleminiz var ve terleme ile mücadele ederek kusursuz taze cilt elde edebileceğiniz bazı serin ilaçlara ihtiyacınız varsa, doğal içerikleri ve çareleri deneyin! Doğal ürün olduğu gibi terlemeye bu kadar dirençli başka hiçbir ürün olamaz! Sadece kokuyu giderecek parfümleri düşünün ya da ter ile yıkanacak talk pudralarını düşünün! Teri azaltacak ve cildinizi kuru ve derinden esnek hale getirebilen bu doğal içerikleri göz önünde bulundurun!

Aşırı terleme nasıl önlenir?
Salatalık Suyu Kullanılarak Aşırı Terleme Nasıl Önlenir

Bu harika malzemenin yaz boyunca oldukça fazla kullanılmasının nedeni, müthiş ter terleme özelliklerinden dolayıdır! Salatalık, cildi besler ve hiperaktif ter bezlerini dengeleyebilen çok sayıda sıvı ve cilt tamir ajanı ile doludur!

Salatalık suyu cildinizdeki mucizeleri basitçe çalıştırabilir ve terinizi azaltabilir! Bu yaz doğal bir şekilde terle mücadele için bu harika çareyi deneyin !
Malzemeler: Salatalık suyu

İşlem:

 • Biraz taze salatalık alın ve suyu çıkarın.
 • Koltuk altı, yüz ve tüm terleme bölgelerinde kullanabilirsiniz!
 • Haftada 3 gün bu müthiş çare denemek sürekli olarak süper serin sonuçlar alırsınız!

Salatalık suyu yalnızca terleme ve yağlı cilde karşı koymakla kalmaz, aynı zamanda cildinizi pürüzsüzleştiren ve esnekleştiren doğal bir temizleyicidir. Ayrıca, pigmentasyonla mücadele eder ve karanlık ve terli alanların yenilenmesine yardımcı olur!

Domates Suyu Kullanılarak Aşırı Terleme Nasıl Önlenir?

Bir diğer Terlemeye bitkisel çözüm olarak, buzdolabında bulunan bu serin gıda, cildinizin pH dengesini koruyarak pürüzsüz ve kusursuz hale getiren nihai bir temizlik maddesidir!

Domatesler, terlemeyi durdurmak ve cildinizin tazeliğini geri kazanmak için sağlıklı asitler, serin besinler, vitaminler bulunur ! Bu çarpıcı ve yüksek etki sağlayan bileşen, terden etkilenen cildinize mucizeler yapabilir ve yakında çarpıcı sonuçlar elde edebilirsiniz!

İçindekiler: Domates

İşlem:

 • Taze domatesler alın ve dilimleyin.
 • Bu dilimleri yüzünüzde ve koltuk altlarına sürtün.
 • Banyo yapmadan önce 15 dakika boyunca sürtün.

Bu serin işlemi düzenli olarak bir hafta boyunca tamamladıktan sonra cildiniz üzerinde ilginç sonuçlar alırsınız! Piyasada terleme için bulunan ürünler cildinizi kimyasal esaslı bileşenlerden dolayı tahriş edebilir. Bu doğal madde cildinizi göz kamaştırır, cildinizi temizliyor, cildinizi onarıyor ve aynı zamanda güzelce parlak yapıyor! Bu kullanılan en umut verici maddelerden biridir terleme problemine mükemmel sonuç verir!

Yaz aylarında Pişirme Soda Kullanarak Aşırı Terleme Nasıl Önlenir?

Pişirme soda , cildinizi hiç olmadığı kadar besleyen bir ana madde! Bu serin ürün hassas cildiniz üzerinde güzelce çalışır ve siyah noktaları, pigmentasyonunu, kırık ve kaşıntılı cildi de çıkarır! Bu çok görevli bileşen, terlemeyi birkaç uygulamada azaltmak ve ortadan kaldırmak için kullanılabilir!
İçindekiler: Pişirme Soda, Su

İşlem:

 • Bir poşet soda alın ve biraz suya ekleyin.
 • Kalın bir macun hazırlayın ve terli alanlara uygulayın.
 • Bu serin karışımı terli cildinize 10-15 dakika ovun ve bir süre bekletin
 • Soğuk su ile yıkayın.

Bu doğal ovma ve temizleme unsuru cildi yumuşak, dengeli bir hale getirir ve sadece birkaç uygulamada terlemeyi azaltacaktır! Serin ve ferahlatıcı ciltler için bu yüksek etkili tarifi kullanın ve sonuçları kesinlikle seveceksiniz!

Limon Suyu Kullanılarak Yazın Aşırı Terleme Nasıl Önlenir?

İnsanlar genellikle çok terli ve hassas bölgelere sahip karışık veya kombine cilde sahiptirler. Tıpkı bazıları terli alnına sahipken bazıları burunda terleme gibi. Bu tür insanlar için, yağ bazlı bir temizleyici kullanmak çok daha karmaşık hale gelebilir!

Böylece limon suyunuzda çok karmaşık ciltler var! Limon suyu, cildi dengeli yapar ve ter alanında etkili bir şekilde çalışır! Bu şaşırtıcı beyazlatma elemanı cildin karanlık ve yağlanmasına karşı savaşır ve sevimli bir tazelik elde eder!
İçindekiler: Limon Suyu

İşlem:

 • Terli alanlarınıza taze limon suyu uygulayın.

Tazelik ve genel vücut temizliği için banyo suyunda biraz limon suyu karıştırmak için bu harika çare deneyebilirsiniz!
Limon suyu ağartıcı bir ajandır ve güneş ışınlarıyla cildinizi koyu hale getireceğinden, güneşe doğru aşırı maruz kalmayın!
Cildi besler, pH dengesini muhafaza eder ve aşırı terleri kaldıracak harika bir çözümdür! Bu çoklu fayda telafisini deneyin ve cildinizi serinletin.

Yaz aylarında Aloe Vera Jel Kullanarak Terleme Nasıl Durdurulur?

Aloe vera çok sayıda cilt ve saça fayda içeren muhteşem bir bitkidir ! Bu görkemli ilahi bitkisel içerik cildinizi süper pürüzsüz, görkemli, parlak ve terden arındırır! Bu harika yatıştırıcı içerikteki anti oksidanlar ve beslenme cildinizi besler, aşırı terleme yapmasını engeller!

İçindekiler: Aloe Vera Jel

İşlem:
Terlemeye bitkisel çözüm olarak Aloe Vera bitkisi al ve

 • Bitkiden taze jel çıkar.
 • Bu süper çarpıcı içerikle cildinize doğrudan masaj uygulayın.
 • 20-30 dakika bekletin ve soğuk su ile durulayın.

Tazelik ve güneşin övülmüş güzellikleri ile bu serin içerik cildinizi süper pürüzsüz ve kusursuz hale getirecek! Cildi genç, göz kamaştırıcı ve takdire değer kılmak için bu çareyi her gün denemek zorundasınız!

Elma Sirkesi Kullanılarak Yazın Terleme Nasıl Kesilir?

Sirke, ciltte mücadele ter ve keskin kokulara karşı çok sayıda avantaja sahip, serin bir içeriktir ve en iyi şekilde yararlanabilirsiniz! Yazın ve sıcak havalarda taze elma sirkesini cildinize uygulayın ve terli koltuk altı ve yüzlerini önleyin!

İçindekiler: Elma Sirkesi

İşlem:

 • Biraz taze elma sirkesi alın ve koltuk altlarına uygulayın ve pamuklu bir bez ile ovalayın.
 • Birkaç dakika kurumasını bekleyin ve soğuk su ile durulayın.

Ayrıca vücudunuzu temizlemek ve beslemek için bu serin maddenin iki kaşığı banyo suyuna ekleyebilirsiniz!
Bu serin çareyi haftada üç kez deneyin ve cildinizde terleme konusunda dikkate değer bir fark elde edersiniz.

Yaz aylarında terlemeyi azaltmak ve ferahlatıcı bir his elde etmek için umut vadeden yöntemlerden biridir!
Yaz aylarında terlemeye yönelik problemleri bitkisel olarak çözmek çok kolay. Bunlar,kolayca bulunabilen ve cildin üzerinde biraz serin yararları olan en yaygın ve doğal maddelerden bazılarıdır.

Yorum Yap