ANA SAYFA / Sağlıklı Yaşam

Sağlıklı Yaşam

Kendinize, ailenize ve arkadaşlarınıza gerçekten pozitif bir fark yarattığınızdan emin olmak için bakabileceğiniz ve takip edebileceğiniz bazı harika fikirler.

Sağlıklı yaşam için uzmanlar uyarıda bulundu

Sağlıklı yaşam için Uzmanlar uyarıda bulundu

Çoğu insan için “sağlıklı yaşam”, hem fiziksel hem de zihinsel sağlığın bir bireyde dengede ya da iyi işlediği anlamına gelir . Pek çok durumda, fiziksel ve zihinsel sağlık birbiriyle yakından bağlantılıdır, dolayısıyla bir diğerinde bir değişiklik (iyi veya kötü) diğerini doğrudan etkiler. Sonuç olarak, bazı ipuçları duygusal ve zihinsel "sağlıklı yaşam" için öneriler içerecektir.

Haberi Oku »

Hamilelik dönemi için uygun egzersizler

Hamilelik dönemi için uygun egzersizler

Egzersiz hayatımız boyunca sağlığımız için düzenli olarak yapmamız gereken bir gerekliliktir. Hamilelik durumu egzersiz yapmamaya veya ara vermeye sebep değildir. Belli başlı kriterleri göz önünde bulundurarak ve dikkat ederek egzersiz yapmak hamilelik sürecinde size bazı konularda pozitif değer katacaktır.

Haberi Oku »

Uzmanlar Hamilelikte uyku düzensizliğine dikkat çekti

Uzmanlar Hamilelikte uyku düzensizliğine dikkat çekti

Uyku bozukluğu ya da düzensiz uyku problemi, hemen hemen bir çok kadının hamilelik döneminde karşılaşabileceği sorunlardan biridir. Düzensiz uyku genellikle gebelik sürecinin son aylarında yaşanan bir problemdir. Fakat son aylarda yaşanabileceği gibi gebeliğin ilk aylarında da düzensiz uylu sorunu baş gösterebilir.

Haberi Oku »