Tantra Masajı Nedir Cinsel Yaşama Yardımcı Olabilir mi?

Tantra Masajı Nedir Cinsel Yaşama Yardımcı Olabilir mi?

Masajın neyle ilgili olduğunu biliyorsunuz, başka bir kişi kaslarınızı ağrıyı hafifletmek ve stresi azaltmak için doğru miktarda basınç uygular. Tantra masajı bir dereceye kadar benzer, ancak geleneksel masajın aksine, oldukça farklı bir deneyimdir ve şifa, çıplaklık ve sıklıkla orgazmı içerir. Dikkatinizi çektik mi?

Tantra Masajı Nedir?

Tantra masajı, geleneksel masajdan farklı bir uygulamalı pratiktir, çünkü Shakti’nin tantra özünü içerir (enerji olarak da bilinir). Bu masaj şekli, modern insanların problemlerini, fiziksel, zihinsel, duygusal, cinsel veya hatta psikosomatik olsalar bile, ortadan kaldırmak için çalışır.

Tantra masajı akıllara durgunluk veren orgazmlar la ilgili olduğunu düşünmekle birlikte, her şeyden önce orgazm olmanın bu masajın asıl amacı olmadığını anlamamızı gerekmekte. Bu kutsal uygulamanın yararlı etkilerinden biri artan zevk ve orgazm potansiyeli olsa da, bu birincil amaç değil.

Tantra Masaj Deneyimi Nasıldır?

Başlangıç ​​olarak, genellikle kıyafet giymiyorsunuz. İlk önce, vücudunuzun her yerine ılık yağla masaj yapılmakta. Masaj ve dokunuş erotik enerjinizi uyandırmak ve tüm vücudunuza yaymak için işe yarar.

“Vücudunuzda, masaj sırasında düşünce ve duygularınızda birçok farklı tepkiler yaşayabilirsiniz.” “Tüm tepkiler eşit derecede açıktır ve sorular sormakta veya masaj boyunca hissettiklerinizi paylaşmakta özgürsünüz.”

Tüm tantra masajlar masaj hizmeti alanın cinsel organ bölümü içermeyebilir, ancak kesinlikle harika sonuçlar elde edebiliriz. “Masajın bu bölümü için hazır hissettiğinizde, her zaman terapist tarafından önceden size sorulacaktır”. “Masör, parmaklarını sevgiyle ve saygıyla kullanır, kendinizi hazır ve rahat hissettiğinizde [vulva / vajina] iç kısmına masaj yapmaya ve dokunmaya devam edecektir.” Bu, belirli bir şekilde tepki vermek zorunda kalmadan sevmek, iyileşmek ve saygılı bir dokunuş.

Tantra Masajının Faydaları Nelerdir?

Bu masajdan elde edilecek birçok fayda var. Bunlar şunları içerebilir:

  • Sağlık ve canlılığın iyileştirilmesi
  • Erkeklerin ve kadınların ortak cinsel işlev bozukluklarının tedavisi
  • Engellenen (veya sıkışmış) duyguların hafifletilmesi
  • Memnuniyet ve neşe yükselmesi
  • Manevi uyanış ve aydınlanma tutuşması
  • Orgazm ve zevk potansiyelinin iyileştirilmesi
  • Zihni temizlemek
  • Stresin azaltılması
  • Gevşeme teşviki

Tantra Masaj Terapisti Hakkında Önemli Notlar

Gerçek tantra masajında kurallara uyan bir masaj terapisti bulmak önemlidir, yetenekli ve iyi eğitimli bir terapistten beklemeniz gereken üç temel bileşen vardır.

Enerjik bir güç: “Yetenekli bir terapist, enerji hakkında iyi bir anlayışa sahip olmalıdır. Nasıl hissedeceği, nasıl çalıştığı, nasıl kontrol edeceği, enerjinin nereye gitmesini istediği ve oraya nasıl ulaşacağı” konusunda bilgili olmalıdır.

İyileşme hedefi: Orgazm, asıl amaç olmamalı, harika ve serbest bir yan ürün olarak düşünülmeli. “Her şeyden önce, tantra masajı tıkanıklıkları bırakmak ve ruhu canlandırmak için iyileştirici ve onarıcı bir tedavi olmalıdır.” Terapistin orgazm odaklı olmadığından emin olun.

Koruma: Bu, cinsel enerjinizin korunduğu, boşa harcanmaması ve daha büyük bir fayda için kullanılmaması anlamına gelir.

Tantra masajı herkes için uygun olmasa da, kesinlikle aşağıdakileri yapmıştır ve birçokları için faydalı olduğu bulunmuştur. “Tantra masajı terapi değildir, her türlü iç tıkanma ve eski travmalar için derinden iyileştiricidir, yeni enerji ve yeni bakış açısı sunar.”

Aklınıza takılan konularda cevap bulmak için aşağıda bulunan yorum bölümünden bizimle iletişime geçebilirsiniz.

YILDIZ VERMEYİ UNUTMAYIN
[Toplam: 0 Ortalama: 0]

Yorum Yap

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.