Şehvetli Masaj Nedir Nasıl Yapılır? Eşini Baştan Çıkar

Şehvetli Masaj Nedir Nasıl Yapılır? Eşini Baştan Çıkar
Tarafından yazılmıştır MasajTerapisti

Şehvetli masaj, eşinizle yakınlık oluşturmanın etkili bir yoludur. Şehvetli masajın arkasındaki fikir, eşinize dokunarak zevk verdiğinizdir. Bir kişi verici, bir kişi alıcıdır. Bunu akılda tutmak önemlidir.

Siz ikiniz arasında bir ilişki olduğu için, profesyonel masajda uygulanan sınırlar, şehvetli masaj için geçerli değildir. İç uyluk veya göğüsler gibi samimi alanlardan kaçınmamıza gerek olmadığı anlamına gelir. Ancak masaj bir beceridir ve bazı temel masaj tekniklerini öğrenmek, böylece yaptığınız işin eşiniz için iyi hissetmesini sağlar.

İsveç masajı gibi temel masaj tekniklerini öğrenmenin bir yolu, yerel bir öğrenme merkezinden ders almaktır. Daha da iyisi, size ve eşinize nasıl masaj yapılacağını göstermek için bir masaj terapistinden özel eğitim alabilirsiniz. Size profesyonel bir masajın temel hareketlerini ve formlarını göstereceklerdir. Bunu yaptıktan sonra, masajı profesyonellerin size gösteremeyeceği daha şehvetli bir yönde alarak doğaçlama ve yaratıcı olabilirsiniz.

Şehvetli Masaj Alet Seti

Birine yatakta masaj yapmak genellikle işe yaramaz, çünkü manevra yapmak ve vücudun tüm kısımlarına ulaşmak zordur. Ayrıca çalışırken kendinize zarar verebilirsiniz. İşte size iyi bir şehvetli masaj vermek için gereken temel ekipmanlar.

 • Bir masaj masası, eşinize sırtınızı incitmeden bir masaj yaptırmayı çok daha kolay hale getirecektir. O kadar da pahalı değiller. Masaj masasında kafa beşiği olduğundan emin olun.
 • Bir masaj masası örtüsü güzel – sevgilinizi sıcak tutmak için elektrikli bir tane bile alabilirsiniz.
 • Masayı iki çarşaf ve battaniye ile örtün. Sadece masaj masası için üzerlerine yağ bulaşacağından birkaç kağıt bulundurun.
 • Destek vermek için sevgilinizin ayak bileklerinin altına bir yastık koyun. Sırt üstü yatarken dizlerinin altına koy. Bu daha rahat ve dinlendirici.
 • Mumlar ve spa müziği, şehvetli masaj için sahneyi hazırla.
 • Masaj yağı ellerinize kaygan yapar, ancak özel bir “şehvetli masaj yağı” veya “tantra masaj yağı” için çok fazla para harcamak zorunda kalmazsınız. Güzel ve ucuz bir seçim tatlı badem yağıdır . Aromaterapi masajı yapmak için yağınıza esansiyel yağlar da ekleyebilirsiniz . Gül, ylang-ylang ve sardunya, romantik masajlar için çok iyidir.
 • Ayrıca yere birkaç battaniye koyabilir ve bir çarşafla örtebilirsiniz. Şöminenin önünde boş bir alanda, romantik, sıcak bir ortam oluşturabilirsiniz.

Şehvetli Masaj Nasıl Yapılır

En önemli şey, diğerlerine bir şey verdiğinizin tavrını getirmektir, onlardan bir şey almaya çalışmayın. Masaj becerilerini öğrenme ve iyi bir deneyim yapmak için doğru ekipmana sahip olmak için sürece ne kadar fazla işlem yaparsanız, siz ve eşiniz bundan daha çok zevk alır. Becerilere ve ekipmana sahip olduğunuzda, bu adımları temel bir test sürüşü olarak deneyin.

 • Mumlar, gül yaprakları ve rahatlatıcı spa müziği ile romantik bir atmosfer yaratın. Odanın yeterince sıcak olduğundan emin olun, böylece partneriniz üşümez.
 • Yüzü aşağıya bakacak şekilde başlayın. Masaj masanız yoksa, birkaç battaniye ve temiz bir örtü ile örtülmüş bir zemin gibi sağlam bir yüzey kullanmak daha iyidir.
 • Sırtından başla. Ellerinin sıcak olduğundan ve ellerine biraz yağ koyduğundan emin ol. Dokularını ısıtmak için eliniz ile hafif hareketler yapın. Onların düğümleri üzerinde biraz çalışabilirsiniz ancak ciddi terapötik masajlar yapmayı denemeyin . Önemli olan, eşinizle rahatlatıcı bir şekilde bağlantı kurmanın keyfini çıkarmak ve iyi hissetmesini sağlamaktır.
 • Genellikle, bir masaj sırası omuzlar, sonra bacaklar. Sonra eşiniz geri döner. Bacaklarına ve ayaklarına, sonra kollarına ve sonunda boyunlarına ve omuzlarına masaj yaparsınız. Ayrıca bir kafa derisi masajı da yapabilirsiniz.
 • Şehvetli bir masaj yaparken, göğüsler ve iç uyluklar gibi profesyonel bir masajda kapalı alanlara masaj yapabilirsiniz. Fakat neyin iyi hissettirdiği hakkında iletişim kurabilirsiniz. Elbette, bu olursa, onunla istediğiniz yere gitmekte özgürsünüz!

Şehvetli Masaj ve Spa Merkezi

Şehvetli masajın profesyonel bir spa da sunulmadığını anlamak önemlidir . Masaj terapistleri kaplıcalar ve spa merkezlerinde çalışacakları konusunda eğitilmiş terapötik masaj, İsveç masaj teknikleri dayanmaktadır. Bir spa merkezinde şehvetli masaj yaptırmak istemeniz durumunda, cinsel temas için bir istek olarak yorumlanacaktır.

Terapötik masajın bir parçası olarak seks yapmak istemek , spa kurallarının ihlalidir. Terapist, burada masajı sonlandırma hakkına sahiptir.

Erkekler bazen masaj sırasında cinsel ilişki isterler; dolaylı bir şekilde, uyluklarına geldiklerinde “daha fazla çalış” ya da göğsüne masaj yaptıklarında “daha alçak çalışma” yönlendirerek. Ayrıca, terapistten sayfayı çıkarmasını veya terapistin “ekstralar” veya ” mutlu sonlar ” yapıp yapmadığını sormalarını ister Bunların hiçbiri spa ortamında uygun ve yasal değil.

YILDIZ VERMEYİ UNUTMAYIN
[Toplam: 1 Ortalama: 5]

Yazar hakkında

MasajTerapisti

2009 Yılından bu yana Özel Masör olarak çalışmaktayım, Bireysel olarak evinizde veya anlaşmalı olduğum spa ve masaj salonlarında hizmet sağlamaktayım.

Yorum Yap

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.