Aşırı terleme sorunu olanları ilgilendiren haber!

Hepimiz yaz aylarında şahane ve serinletici bir cilt istiyoruz, Eğer aşırı terleme probleminiz var ve terleme ile mücadele etmek ve kusursuz taze cilt elde edebileceğiniz ilaçlara ihtiyacınız varsa, doğal içerikleri ve çareleri deneyebilirsiniz.

! Doğal ürün olduğu gibi terlemeye bu kadar dirençli başka hiçbir ürün olamaz! Sadece kokuyu giderecek parfümleri düşünün ya da ter ile yıkanacak talk pudralarını düşünün! Teri azaltacak ve cildinizi kuru ve derinden esnek hale getirebilen bu doğal içerikleri göz önünde bulundurun!

SALATALIK SUYU

Bu harika malzemenin yaz boyunca oldukça fazla kullanılmasının nedeni, müthiş serinlik hissi vermesinden dolayıdır! Salatalık, cildi besler ve hiperaktif ter bezlerini dengeleyebilen çok sayıda sıvı ve cilt tamir ajanı ile doludur! Salatalık suyu terlemenizi azaltabilir! Bu yaz doğal bir şekilde terle mücadele için bu harika çareyi deneyin !
Biraz taze salatalık alın ve suyunu çıkarın, koltuk altı, yüz ve tüm terleme bölgelerinde kullanabilirsiniz! Haftada 3 gün bu müthiş çare denemek sürekli olarak süper serin sonuçlar alırsınız.
Salatalık suyu yalnızca terleme ve yağlı cilde karşı mücadele etmekle kalmaz, aynı zamanda cildinizi pürüzsüzleştiren ve esnekleştiren doğal bir temizleyicidir. Ayrıca, pigmentasyonla mücadele eder ve karanlık ve terli alanların yenilenmesine yardımcı olur!

DOMATES SUYU

Bir diğer Terlemeye bitkisel çözüm olarak, buzdolabında bulunan serin gıda, cildinizin pH dengesini koruyarak pürüzsüz ve kusursuz hale getiren nihai bir temizlik maddesidir!
Domatesler, terlemeyi durdurmak ve cildinizin tazeliğini geri kazanmak için sağlıklı asitler, serin besinler, vitaminler bulunur! Bu çarpıcı ve yüksek etki sağlayan bileşen, terden etkilenen cildinize mucizeler yapabilir ve yakında çarpıcı sonuçlar elde edebilirsiniz!
Taze domatesler alın ve dilimleyin, bu dilimleri yüzünüzde ve koltuk altlarına uygulayın, banyo yapmadan önce 15 dakika boyunca bekleyin.

DÜZENLİ KULLANIM

Bu serin işlemi düzenli olarak bir hafta boyunca tamamladıktan sonra cildiniz üzerinde ilginç sonuçlar alırsınız! Piyasada terleme için bulunan ürünler cildinizi kimyasal esaslı bileşenlerden dolayı tahriş edebilir. Bu doğal madde cildinizi göz kamaştırır, cildinizi temizliyor, cildinizi onarıyor ve aynı zamanda güzelce parlak yapıyor! Bu kullanılan en umut verici maddelerden biridir terleme problemine mükemmel sonuç verir!

Yaz aylarında terlemeye yönelik problemleri bitkisel olarak çözmek çok kolay. Bunlar, cildin üzerinde serin etkiler sağlayan en yaygın ve doğal maddelerden bazılarıdır.

YILDIZ VERMEYİ UNUTMAYIN
[Toplam: 0 Ortalama: 0]

Yazar hakkında

Esra HARAMOĞLU

Marmara Üniversitesi Tıp Fakültesi mezunu olan Esra Haramoğlu'nun sağlık alanında 'yok' denecek kadar az tezleri var. Birçok konuda idealist tavır takınan Haramoğlu'nun gazeteci olma hayali emin adımlarla ilerliyor. Tenis oynamaktan hoşlanıyor.

Yorum Yap

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.