12 Aralık Çarşamba 2018

Çemen otu küçük göğüslerde nasıl kullanılır açıklıyoruz

Günümüzde kadınların güzellik ile ilgili yaptırdıkları işlemler giderek artmaktadır. Kimisi büyük göğüsler için çemen otu göğüslerde nasıl kullanılır araştırmasını yapıp doğal yolları tercih ederken kimisi ise operasyonel müdahaleleri tercih etmektedir.


Çemen otu göğüslerde nasıl kullanılır, Çemen otunun göğüse faydaları, Çemen otu kullanımı, Çemen otu göğüs büyütme yöntemleri, Doğal Yollarla Göğüs Büyütmek,

Güzellik adına gerçekleştirilen bu müdahalelerin arasında sıklıkla göğüs büyütme operasyonları da bulunmaktadır ve kadınlar çok büyük oranda doğal çözümleri bilmediğinden estetik operasyonlar ile çözüme ulaşmaya çalışmaktadır.
Göğüs dediğimiz organ; yağ, glandüler ve bağ dokularının birleşmesi ile oluşan bir kitle demektir. Kadınların yaşadığı gebelik döneminde, ergenlik çağlarında, menopoz döneminden sonra ya da aylık adet döngüleri sırasında göğüs dokusunda değişmeler meydana gelebilmektedir.

ERGENLİK DÖNEMİ GÖĞÜS GELİŞİMİ

Ergenlik döneminde östrojen ve progesteron hormonlarının etkisi ile göğüsler gelişmeye başlar. Göğüslerin büyüklüğü, gelişme dönemindeki beslenme şekli ile artabileceği gibi genetik özellikler sebebiyle büyümeye bilir de. Bu nedenle kadınlar doğal yollar yerine en çok, hızlı çözüm olan estetik operasyonlarına başvurmaktadır. Ancak göğüs büyütme operasyonları pek çok olumsuzluğu beraberinde getirebilmektedir.

GÖĞÜS BÜYÜTME OPERASYONU

Göğüs büyütme operasyonlarının gerçekleştirilmesi sırasında çeşitli komplikasyon meydana gelerek kişilerin hayatları risk altına girebilir. Diğer yandan operasyonun başarılı geçmesi ise daha sonrasında olumsuzlukların meydana gelmeyeceği anlamına gelmemektedir. Göğüs operasyonu gerçekleştirildikten sonra yerleştirilen silikon protezin patlamasıyla da delinmesi ile silikon maddesi vücuda yayılabilmektedir. Bunun dışında çok uzun süre önce yapılan silikonlar eskiyip vücuda sızıntı yaparak zarar verebilmektedirler.
Bunların yanı sıra göğse yerleştirilen silikon doğal bir duruş sergilemeyerek yapay görünüme de sebebiyet verebilmektedir. Deforme olmuş gibi gözüken bir göğüs hoş görülmeyeceğinden mümkün olduğunca bu operasyonlardan uzak durulmalıdır.

ÇEMEN OTU GÖĞÜS BÜYÜMESİNİ DESTEKLERMİ

Göğüs büyütme amacı ile gerçekleştirilen doğal yöntemler arasında neredeyse en etkili olanı çemen otu kullanmaktır. Göğüs büyümesi yukarıda da bahsedildiği üzere ergenlik döneminde salgılanan östrojen ve progestoren hormonlarının artması ile meydana gelir. Çemen otu ise bu iki hormonun miktarında artış sağlayarak göğüslerin boyutunda büyümeyi gerçekleştirir. Çemen otu göğüs büyütme özelliğinin yanı sıra bebeğini emzirmekte olan annelerin sütünü de arttırmayı sağlar.
Çemen otu göğüslerde nasıl kullanılır, Çemen otunun göğüse faydaları, Çemen otu kullanımı, Çemen otu göğüs büyütme yöntemleri, Doğal Yollarla Göğüs Büyütmek,

ÇEMEN OTU GÖĞÜSLERDE KULLANILMASI

Göğüs büyütme için kullanılacak doğal yöntem olan çemen otunun birden fazla kullanım şekli vardır.
Uygulama, Öncelikle bir kaba bir fincanın çeyreği kadar çemen tozu koyulur. Daha sonra üzerine göz kararı su ilave edin. >Elde edilen bu karışım macun kıvamına gelene kadar karıştırılır. Hazırlanan çemen otu macunu göğüs çevresine masaj yaparak ve nazik hareketler ile sürülür. En fazla 10 dakika sonra ılık su yardımı ile çemen otu macunu ciltten arındırılır.
Uyarı, Bu yöntemin uygulanması sırasında on dakikadan daha uzun süre göğüste çemen otu macunun bekletilmemesi gerekir. Aksi taktirde kızarıklık sorunu baş gösterebilmektedir. En fazla on dakika sonra ılık su yardımı ile çemen otu macunu ciltten arındırılır.

ÇEMEN OTU YAĞI GÖĞÜSLERDE KULLANILMASI

Çemen otu yağının ya da çemen özünün hazır bir vücut losyonu ile karıştırılarak göğüs çevresine uygulanması ile gerçekleşir. Bunların yanı sıra uzman bir doktora danışıldıktan sonra çemen hapı bile kullanılabilmektedir.

YAZAR: Mustafa Yenice

Sağlık uzmanı olan Mustada Yenice, bu web sitesini açmıştır fakat daha sonra bu ağırlığı taşımayarak Özkan Kandemir ile ortak olmuştur. Sağlık alanında lider haber sitesi olmak için disiplinli ve hırslı bir şekilde çalışmalar yürütmektedir.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Uzmanlar madde bağımlılığıyla savaş için flaş uyarılarda bulundu

Uzmanlar madde bağımlılığıyla savaş için flaş uyarıda bulundu

Madde bağımlılığı, günümüzde birçok insanı etkisi altına almış ve bu nedenle de insanlarda oldukça büyük zararlara neden olmuş bir durumdur. Etki alanı gittikçe daha da artan bu durum birçok farklı madde ile meydana gelmektedir.

7 Yorumlar

 1. Slm arkadaşlar hazırlanan çemen otu macunu göğüs çevresine masaj hafta da kaç defa yapmalı bilen var mı?

  • İlk hafta bir kez kullanın teninizin tepkisine ölçün
   ikinci hafta 3 gün arayla 2 kez uygulayın
   üçüncü hafta itibariyle aralıklarla 3 kez uygulayabilirsiniz..

 2. Arkadaşlar merhaba,

  Çemen otunu uygulayan varmı nasıl bir sonuç alındı bilgi verirseniz çok sevinirim

 3. Arkadaşlar bu karışıma su ne kadar konuluyor gerçekten faydası var mi

 4. Karışım kaynatılır mu nasıl hazırlanıyor ogrenebilirmiyim

 5. Nasıl hazırlanıp nasıl uygulanıyor bilen varsa bilgi verebilir mi

  • Öncelikle bir kaba bir fincanın çeyreği kadar çemen tozu koyulur.
   Daha sonra üzerine göz kararı su ilave edin.
   Elde edilen bu karışım macun kıvamına gelene kadar karıştırılır.
   Hazırlanan çemen otu macunu göğüs çevresine masaj yaparak ve nazik hareketler ile sürülür.
   En fazla 10 dakika sonra ılık su yardımı ile çemen otu macunu ciltten arındırılır.

   Oda ortamında bulunan suyu kullanmanız yeterli olur Su oranı macun kıvamına gelene kadar azar azar su ilave edin

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.