Çekici kaşlara sahip en iyi 6 ünlü

Tarafından yazılmıştır Esra HARAMOĞLU

İyi şekillenmiş ve çekici kaşlara sahip olmak her kadının dilek listesinin en üstündedir. Çoğumuz harika görünmek için ihtiyacımız olan pahalı bir yüz ya da havalı makyajın cildimize uygulanması gerektiğini düşünmekteyiz. Ama dürüst olmak gerekirse, yeterli değiller. Evet, iyi bir yüz bakımı yaparsanız cildiniz parlayacak, ancak kaşlarınızı şekillendirerek görünüşünüzü biraz daha vurgulamanız gerekmektedir.

Pek çoğumuz harika kaşlar istiyoruz ama nasıl şekillendirileceğinden emin değiliz! Endişelenme!

Dikkat çekici kaşlı Ünlü Ünlüler

Dikkat çekici kaşlara sahip olan ünlüler. Kesinlikle size fikir verecek ve bir favori seçmenize yardımcı olacaktır.

Cara Delevigne


Doğal güçlü ve kalın kaşlarla kutsanan Cara Delevigne kesinlikle bir trend belirleyici! Kaşları ona duygusal, ama tehlikeli bir görünüm veriyor.

Candice Swanepoel

Çekici kaşlara sahip en iyi 6 ünlü, Candice Swanepoel
Bu sıcak Victoria’s Secret modeli kesinlikle mükemmel kaşlara sahiptir sizce de öyle değilmi. Güzel bir eğrilik ve yumuşak bir kalınlık ile, diva çok çekici görünüyor!

Rihanna


Rihanna’nın sevimli yüzü , büyüleyici gözleri, inanılmaz sesi ve güzel moda anlayışı tüm dünyadaki hayranların ve izleyicilerin ilgisini çekiyor. Yüz özelliklerinden bahsetmişken, Rihanna kesinlikle bunun için her şeyi doğru yapıyor. Kaşları çok iyi tanımlanmış ve eşsizdir. Ona çok akıllı ve temiz bir görünüm veriyorlar.

Kim Kardashian


Kim Kardashian, bugün Hollywood’un en popüler sosyal, model ve ünlülerinden biridir. Moda anlayışından ve kendini sürekli geliştirmesinden dünyanın dört bir yanından milyonlarca takipçisi var. Kuşkusuz Kim mükemmel kaş şekline sahiptir. Ona inanılmaz görünüm katıyor ve gözlerini daha fazla çekici hale getiriyor. Abartılı inceliğe sahip değiller, çekici ve temizler.

Megan Fox

Çekici kaşlara sahip en iyi 6 ünlü, Megan Fox
Güzel kaşları olan bir başka ünlü Hollywood aktris Megan Fox’dur . Eşit bir şekilde kesilmiş ve eşit bir kalınlıkta tutulmuş. Kaşlara doğru tamamen dikkat çekiyor ve onu mutlak bir stil ikonu gibi gösteriyor. Bu kesinlikle bir kez denenmelidir.

Emma Watson

Çekici kaşlara sahip en iyi 6 ünlü, Emma Watson
Ünlü İngiliz aktris Emma Watson’ın gerçekten güzel kaşları var. Harika görünüyor ve sevimli yüzüne de belli bir çekicilik katıyor.

Bu ünlüler çekici kaşlara sahipler. Bu yüzden, ilham alın ve bu en iyi ünlü kaşlardan birini deneyin. Ancak, doğru görünümü elde etmek için profesyonel bir yardım aldığınızdan emin olun!

Hangi ünlünün en seksi kaşları olduğunu düşünüyorsun? Sevdiğini bizimle burada paylaşabilirsin.

YILDIZ VERMEYİ UNUTMAYIN
[Toplam: 0 Ortalama: 0]

Yazar hakkında

Esra HARAMOĞLU

Marmara Üniversitesi Tıp Fakültesi mezunu olan Esra Haramoğlu'nun sağlık alanında 'yok' denecek kadar az tezleri var. Birçok konuda idealist tavır takınan Haramoğlu'nun gazeteci olma hayali emin adımlarla ilerliyor. Tenis oynamaktan hoşlanıyor.

Yorum Yap

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.