Apple watch serisi 4: şok edici sağlık özellikleri

Akıllı telefon veya akıllı telefon güncellemesi için hazır mısınız. Apple, bu yıl sonuna kadar üç yeni iPhone’u piyasaya süreceğini açıkladı. Daha da iyisi, yenilikçi ve potansiyel olarak hayat kurtaran sağlık özelliklerine sahip yeni ve geliştirilmiş Apple Watch.

Yeni Apple Watch Serisi 4, kalp yetmezliği veya inme için risk faktörleri olabilecek kalp düzensizlikleri de dahil olmak üzere kalp verilerinizin toplanmasına ve izlenmesine yardımcı olabilir.

APPLE WATCH TANITIMI

Apple’ın Cupertino, California’daki yıllık etkinliğinde, Tim Cook CEO’su iPhone Xr , iPhone Xs ve iPhone Xs MAX’ı tanıttı. Sağlıkta bizim için en çok heyecan verici olan, inanılmaz sağlık özellikleri olan şirketin yeni Apple Watch’ı. Giyilebilir ( Apple Watch Serisi 4 olarak adlandırılır ), kullanıcıların kalp ritimlerini ölçmek için EKG veya EKG testi olarak da bilinen bir elektrokardiyogram almasını sağlarken, yerleşik bir kalp atış hızı sensörü atriyal fibrilasyonu (düzensiz kalp) algılayabilir oranı). Ayrıca yeni: Apple Watch Serisi 4 düştüğümüzde ve bir dakika içinde kendinizi toparlayamadığımız durumlarda acil yardım için otomatik arama yapacaktır.

KALP RİTMİ ÖLÇÜMÜ

Hastaların kalplerinde neler olup bittiğine dair anlamlı veri yakalamalarına izin veren rolü, talep edildiğinde EKG’nin işlevselliği gibi, yeni klinik bakım modellerinde ve insanlar arasında paylaşılan karar verme sürecinde önemli olabilir.

TEKNOLOJİK ÖZELLİKLER

Daha büyük bir ekran, daha yüksek sesle konuşabilen hoparlörler ve daha ince donanımlar düşünün. Fitness fanatikleri ayrıca yeni watchOS 5 ile ilgili güncellemelerde mevcut, koşucular için hız uyarıları, arkadaşlarınla aktivite yarışmaları için ‘meydan okuma’, ve saatin Egzersiz uygulamasında yoga ve yürüyüş eklenmesi gibi.

YILDIZ VERMEYİ UNUTMAYIN
[Toplam: 0 Ortalama: 0]

Yorum Yap

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.