ANA SAYFA / Haberler

Haberler

Sağlık alanında yeni araştırmalar, yeni tedaviler, diyet, egzersiz ve trend konular hakkında haberler yayınlamaktadır. Tüm makaleler editörlerimiz ve katkıda bulunanlar ağımız tarafından yazılmıştır.

Hamilelik psikolojisi nasıldır neler yaşanır

Hamilelik psikolojisi nasıldır neler yaşanır

Bir kadının annelik misyonuyla güçlenmesine sebep olan süreç. Bu süreç kadın bireyin fiziksel farklılaşmaları bir kenara psikolojik anlamda bambaşka bir boyuta geçtiği ve ömrünün sonuna kadar da sürecek olan bir durumun başlangıç noktasıdır.

Haberi Oku »

Çocukla yolculuk gözünü korkutmasın!

Çocukla yolculuk gözünü korkutmasın!

Aylardır bu tatilin hayalini kuruyordun, biliyoruz. Ancak çocukla yolculuk yapmak gözünde büyüdükçe büyüyor. Yolcuğunu sorunsuz geçirmek için önceliğin ihtiyaçların sağlanması olsun, gerisi kolay. Yolcuğunun çok rahat geçmesini sağlayacak birkaç tüyomuz var!

Haberi Oku »

Okula dönüş: Alınacaklar listemizi hazırlama zamanı geldi

Okula dönüş Alınacaklar listemizi hazırlama zamanı geldi

Yine Eylül ayı geldi çattı. Miniklerin kalbi okul heyecanı ile doldu bile. Anne babalar ise alışveriş telaşı içerisinde. Bu yazımızda belki gözünüzden kaçan bir şeyler olur diye ilkokul çağındaki çocuklarınız için minik bir temel ihtiyaç listesi hazırladık. Sizlere şimdiden çocuklarınızla keyifli bir okul alışverişi diliyoruz!

Haberi Oku »