ANA SAYFA / Haberler

Haberler

Sağlık alanında yeni araştırmalar, yeni tedaviler, diyet, egzersiz ve trend konular hakkında haberler yayınlamaktadır. Tüm makaleler editörlerimiz ve katkıda bulunanlar ağımız tarafından yazılmıştır.

Çekici kaşlara sahip en iyi 6 ünlü

İyi şekillenmiş ve çekici kaşlara sahip olmak her kadının dilek listesinin en üstündedir. Çoğumuz harika görünmek için ihtiyacımız olan pahalı bir yüz ya da havalı makyajın cildimize uygulanması gerektiğini düşünmekteyiz. Ama dürüst olmak gerekirse, yeterli değiller. Evet, iyi bir yüz bakımı yaparsanız cildiniz parlayacak, ancak kaşlarınızı şekillendirerek görünüşünüzü biraz daha vurgulamanız gerekmektedir.

Haberi Oku »

Spor yapmak odaklanmayı arttırıyor

Spor yapmak odaklanmayı arttırıyor

Odak, karanlık bir odadaki spot ışığı gibidir. İsterseniz çok geniş bir yeri loş bir ışık ile aydınlatabilirsiniz, isterseniz de çok küçük bir alanı fazlaca aydınlatabilirsiniz. Odak da tamamen bu örneğe benzerlik gösterir.

Haberi Oku »

Apple watch serisi 4: şok edici sağlık özellikleri

Apple Watch Serisi 4 Yeni Sağlık Özellikleri

Akıllı telefon veya akıllı telefon güncellemesi için hazır mısınız. Apple, bu yıl sonuna kadar üç yeni iPhone'u piyasaya süreceğini açıkladı. Daha da iyisi, yenilikçi ve potansiyel olarak hayat kurtaran sağlık özelliklerine sahip yeni ve geliştirilmiş Apple Watch.

Haberi Oku »

Hamilelik psikolojisi nasıldır neler yaşanır

Hamilelik psikolojisi nasıldır neler yaşanır

Bir kadının annelik misyonuyla güçlenmesine sebep olan süreç. Bu süreç kadın bireyin fiziksel farklılaşmaları bir kenara psikolojik anlamda bambaşka bir boyuta geçtiği ve ömrünün sonuna kadar da sürecek olan bir durumun başlangıç noktasıdır.

Haberi Oku »

Çocukla yolculuk gözünü korkutmasın!

Çocukla yolculuk gözünü korkutmasın!

Aylardır bu tatilin hayalini kuruyordun, biliyoruz. Ancak çocukla yolculuk yapmak gözünde büyüdükçe büyüyor. Yolcuğunu sorunsuz geçirmek için önceliğin ihtiyaçların sağlanması olsun, gerisi kolay. Yolcuğunun çok rahat geçmesini sağlayacak birkaç tüyomuz var!

Haberi Oku »