Resimli Göğüs Küçültme Hareketleri

Göğüs küçültme hareketleri, Göğüs küçültmek için ne yapılmalı, Göğüs küçültücü egzersizler resimli, Göğüs küçültme egzersizleri
Tarafından yazılmıştır Esra HARAMOĞLU

Artan göğüs boyutundan rahatsızsanız, resimli göğüs küçültme hareketlerini deneyebilir ve etkili sonuçlara ulaşabilirsiniz. en iyi 5 egzersiz yöntemini, resimli olarak bu makalemizde sizinle paylaştık.

Göğüsler kadının güzelliğini arttırdığı düşünülür, ancak bazen büyük göğüsler kötü sonuçlar neden olabilir, boyun ağrısı, artrit, göğüs kanseri ve benzeri sağlık sorunlarına yol açabilir.

Göğüs büyüklüğünün artması vücudun yüksek östrojen düzeyinden kaynaklanabilir göğüs küçültme hareketleri yapanlar diğerleri nazaran daha şanslıdırlar. Ayrıca göğüs büyüklüğü obezite sonucu oluşmuş olabilir. Artan göğüs boyutundan rahatsız olursanız, göğüs küçültmek için doğal yollar dan birinci sırada olan spor hareketlerini deneyebilir ve etkili sonuç elde edebilirsiniz.

Şimdi resimli göğüs küçültme hareketlerini inceleyelim.

Göğüs Küçültme Hareketleri Şınav Çekme

Şınav, en yaygın egzersiz şeklidir, omuz kasları ve göğüs kasları oluşturmada çok etkilidir.
Yüz üstü yere uzanın bacaklarınız düz olsun ve ayaklarınızı birbirine yakın tutun. İyi destek sağlamak için avuç içlerinizi parmaklarınızla birbirinden hafifçe yere paralel bir şekilde koyun. Şimdi göğsünüzü yukarı doğru itin ve tekrar aşağı inmeden önce yaklaşık iki saniye bu konumda kalın. İşlemi tekrarlayın. En iyi sonuç için günde en az 2 defa, 10 tekrar yapmalısınız.

Göğüs Küçültme Hareketleri Düzenli Koşmalısın

Göğüs Küçültme Hareketleri Düzenli Koşu

Koşmak vücudun yağ seviyesini düşürmede çok etkilidir. Her sabah veya akşamları bahçede, parkta, hatta plajda koşmaya başlayabilirsiniz. Koşu tüm vücudun çalışmasını sağlar bu nedenle büyük göğüslerin boyutunu küçültmek için faydalı olur. Her gün en az yirmi dakika koşmalısınız.

Göğüs Küçültme Hareketleri Yüzmenin Önemi

Göğüs küçültme hareketleri, Göğüs küçültmek için ne yapılmalı, Göğüs küçültücü egzersizler resimli, Göğüs küçültme egzersizleri

Yüzme, göğüsleri küçültme ve sıkılaştırmada tercih etmeniz için sağlıklı bir seçimdir. Yüzme çoğu zaman Kardiyo uygulamasının en etkili şekli olarak görülür.
Yüzme, göğüslerin yağını azaltmada ve göğüslere sıkı ve çekici görünüm elde etmede yardımcı olacaktır.

Göğüs Küçültme Hareketleri Hafif Ağırlık Kaldırma

Göğüs Küçültme Hareketleri Ağırlık Kaldırma

Göğüs boyutunu küçültmek için hafif ağırlıklı dambıl ile çalışmayı denemelisiniz. Düz durun yada bir sandalyede oturun. Dambılı iki elinizle kaldırın ve sonra ellerinizi indirin. Düzenli olarak en az on defa yapın ve göğüs boyutunu azaltın.

Göğüs Küçültme Hareketleri Merdiven Çıkma

Göğüs küçültme hareketleri, Göğüs küçültmek için ne yapılmalı, Göğüs küçültücü egzersizler resimli, Göğüs küçültme egzersizleri

Her gün 15 dakika boyunca düzenli olarak merdiven çıkabilirsiniz. Bu göğüslerdeki yağ dahil olmak üzere tüm vücut yağını yakabilir. Merdiven çıkmak herkesin yapabileceği çok kolay ve erişilebilir bir egzersiz şeklidir.

Göğüs küçültme egzersizlerine başladıktan sonra göğüs boyutundaki değişiklikleri fark etmeye başlayacaksınız. Yağ yakmak zaman aldığı ve sıkıcı olabildiğinden ancak kesinlikle imkansız olmadığından, biraz sabırlı olmanız gerekmekte. Bu yüzden bugün bunu muhakkak denemelisiniz.

Sizinde uyguladığınız göğüs küçültücü planınız var mı? Aşağıdaki kutuya yorum yazarak bizimle paylaşabilirsiniz!

YILDIZ VERMEYİ UNUTMAYIN
[Toplam: 3 Ortalama: 3.7]

Yazar hakkında

Esra HARAMOĞLU

Marmara Üniversitesi Tıp Fakültesi mezunu olan Esra Haramoğlu'nun sağlık alanında 'yok' denecek kadar az tezleri var. Birçok konuda idealist tavır takınan Haramoğlu'nun gazeteci olma hayali emin adımlarla ilerliyor. Tenis oynamaktan hoşlanıyor.

Yorum Yap

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.