Göğüs Dikleştirmenin 5 Bitkisel Yolu

Göğüs Dikleştirmenin 5 Bitkisel Yolu
Tarafından yazılmıştır Esra HARAMOĞLU

Sarkık göğüsler kadının güzelliğini zayıf düşürebilir. Özellikle cazibesini karşı cinsin gözünde azaltabilir. Eşiniz şikayetçi olmayabilir ancak erkekler dik kadın göğüslerinin imajından etkileniyor.

Emzirme, kötü beslenme, hastalıklar, yanlış sutyen kullanımı, menopoz vb. sarkık göğüslerin arkasındaki faktörler olabilir. Ama üzülmeyin günümüzde göğüs sıkılaştırıcı yöntemler var, en sık kullanılan yöntem göğüs cerrahisidir.

Fakat bu çok pahalı bir meseledir. Üstelik göğüs cerrahisinin hoş olmayan etkileri olabilir. Evde uygulanabilecek doğal göğüs sıkılaştırma yöntemleri uygulayabilirsiniz. Evde bitkisel göğüs sıkılaştırıcı yöntemler oldukça etkilidir.

Aloe Vera Yağı Kullanarak Göğüs Dikleştirmek

Aloe Vera Yağı Kullanarak Göğüs Dikleştirmek

Aloe vera cilt sıkılaştırma özelliklerine sahiptir. Kırışık ciltler için yüzyıllardır kullanılmaktadır. Aloe vera yağı ile yapılan masaj cildin derinliklerine iner ve göğüslerinizi sıkılaştırır.

Badem Yağı Kullanarak Göğüs Dikleştirmek

Badem Yağı Kullanarak Göğüs Dikleştirmek

Kan dolaşımını iyileştiren badem yağını kullanmayı deneyebilirsiniz. Uygulama sonrası geliştirilmiş kan dolaşımı kan damarlarını şişirir ve göğüsleri kaldırır.

Dik Göğüsler İçin Beslenmenin Önemi

Dik Göğüsler İçin Beslenmenin Önemi

Beslenme sıkı göğüsler elde etmede özel bir öneme sahiptir. Bunun nedeni, göğüslerin dik durmasını sağlayan kasların protein gereksinimi sağlarsınız.
Aynı zamanda vitaminler, kalsiyum, gibi gerekli besin maddeleri duyar. Bunların hepsini, domates, lahana, karnabahar, brokoli, havuç, et vb. Maddelerle sağlayabilirsiniz. Bununla birlikte kafein alımını azaltmanız ve sigarayı bırakmanız gerekir.

Göğüs Dikleştirmek İçin Salatalık ve Yumurta Maskesi

Göğüs Dikleştirmek İçin Salatalık ve Yumurta Maskesi

Salatalık cilt sıkılaştırma özelliği olmasından dolayı günümüzde yüz maskesi olarak kullanılmaktadır. Yumurta sarısı mineral ve besin içerir, beraber kullanımında kaslara bol besin sağlayabilir ve göğüslerinizi sıkılaştırabilirsiniz.

Bu uygulama otomatik olarak göğsünüzü sıkılaştıracaktık. Her gün göğüslerin çevresinde salatalık ve yumurta sarısı karışımını kullanın. Karışımı 30 dakika bekletin sonrasında yıkayın. Gelişimi bir hafta içinde göreceksiniz.

Göğüs Dikleştirmek İçin Yüzmenin Etkisi

Havuzda düzenli olarak yarım saat yüzmek göğüsleri sıkılaştırmak için çok faydalıdır ve başka bir tedaviye ihtiyaç duymazsınız. Yüzmek göğüslerin dik tutmak için sorumlu olan kasları sıkılaştırır. Bu spor Sarkık göğüsleri dikleştirmek için yeterlidir

YILDIZ VERMEYİ UNUTMAYIN
[Toplam: 2 Ortalama: 5]

Yazar hakkında

Esra HARAMOĞLU

Marmara Üniversitesi Tıp Fakültesi mezunu olan Esra Haramoğlu'nun sağlık alanında 'yok' denecek kadar az tezleri var. Birçok konuda idealist tavır takınan Haramoğlu'nun gazeteci olma hayali emin adımlarla ilerliyor. Tenis oynamaktan hoşlanıyor.

1 Yorumlar

  • hamilelikten sonra göğüslerim çok sarktı, bitkisel yöntemler ile göğüslerimi dikleştirmeye çalışacağım bende

Yorum Yap

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.