Göğüs Büyütmede Bitkisel Çözümler

Göğüs Büyütmede Bitkisel Çözümler
Tarafından yazılmıştır İsmail SAĞIR

Büyük göğüslere sahip olmak için östrojen bakımından zengin gıdalar Yemelisiniz. Östrojen bakımından zengin gıdaların tüketiminin göğüs boyutunu arttırmada faydalı olduğu bulunmuştur. Hormonal dengesizlik,göğüslerin büyümesinin azalmasının ardındaki önemli nedenlerden biri olarak görülmektedir.

Karbonhidrattan zengin yiyecek maddelerinin tüketilmesi sonucu erkeklik hormonunun üretimi artabilir.

Beyaz ekmek vs. gibi karbonhidrat açısından zengin gıda maddelerinin alımını azaltın ve tam tahıllar, meyveler vb. Yiyecek ögelerinin alımını artırın.

Tavuk çorbası, göğüs büyütme tedavisinin bir parçası olarak tüketilebilen östrojen bakımından zengin yiyecek maddelerinden biridir. Östrojen açısından zengin yiyecek ürünlerinin bazıları aşağıda listeledik.

SOYA FASULYESİ

Soya fasulyesi ve soya fasulyesi ürünlerinin östrojeni yüksek düzeyde olduğu tespit edilmiştir.

SÜT ÜRÜNLERİ

Süt ürünlerinin östrojen bakımından zengin olduğu kanıtlanmıştır. Tereyağı, süt ve süt ürünlerinin tüketilmesi tedavide elverişli olduğu kanıtlanmıştır.

FASULYE VE BEZELYE

Fasulye yanı sıra bezelye doğal östrojen içerdiği kanıtlanmıştır. Nohut, lima fasulyesi, çekirdek baklası, maydanoz, kırmızı fasulye ve diğer besleyici yiyecek maddeleriyle birlikte fasulye ve bezelye tüketilmesi göğüs boyutunu arttırmada yardımcı olabilir.

MEYVE VE SEBZELER

Meyve ve sebzelerin yüksek düzeyde östrojen içeriği olduğu kanıtlanmıştır. Elma, kiraz, hurma, erik gibi taze meyveler, günlük yemeklerin yanı sıra bol miktarda tüketilebilir. Yonca, patates, pancar, salatalık, havuç vb. Bazı östrojen bakımından zengin sebzelerdir. Meyve ve sebzeleri tüketmek vücudumuzda erkek hormon üretimini kontrol etmede yardımcı olabilir.

KETEN TOHUMU

Genel olarak keten tohumu olarak bilinen keten tohumları, memenin büyütülmesinde ve emziriciliğin artırılmasında çok yararlı olduğu bulunmuştur. Göğüs büyütme durumunda diğer değerli tohumlar ayçiçeği tohumları, anason tohumları, kabak çekirdeği vb. Bu tohumlar pişirildikten sonra diğer yemeklerle birlikte tüketilebilir.

ÇEMEN OTU

Göğüs büyütme durumunda mükemmel bir bitkidir. Çemen yapraklarını tüketmek laktasyonu arttırmada da yardımcı olabilir.

Çemen Otu küçük Göğüs Büyütmek İçin Nasıl Kullanılır

YABANİ YAM

Yabani yam, meme büyümesini arttırmada kullanılan etkili otlardan biridir. Yabani bir yam kullanarak mükemmel bir bitki toniği hazırlanabilir. Bu tonik alınması göğüslerin büyümesini arttırmada etkili olabilir.Bu bitki bayanlarda cinsel uyarıcı olarak kullanılır.

REZENE

Rezene, östrojen açısından zengin olduğu kanıtlanmıştır ve bu nedenle bu bitkiyi tüketmek göğüslerin büyümesinde çok etkili bir şekilde yardımcı olabilir. Bu, cılız göğüs problemi için geleneksel bitkisel ilaçlardan biridir. Bu bitkiyi tüketmek laktasyonu arttırmada da yardımcı olur.

ADA ÇAYI

Göğüs büyütme tedavisinde kullanılan başka bir bitkidir. Yemekler ile birlikte ada çayı bitki tüketmek mükemmel bir diyet ilaç olarak kabul edilebilir.

ZEYTİNYAĞI

Göğüs büyütme tedavisinde zeytinyağı yararlıdır. Saf zeytinyağının tüketilmesinin göğüs boyutunu arttırmada mükemmel olduğu kanıtlanmıştır.

SUSAM TOHUMU

Susam tohumu yağı meme sert ve pürüzsüz sıkılaştırmaya yardımcı olduğu bulunmuştur. Göğüslerin susam tohumu yağı kullanılarak masaj yapılması memenin boyutunu arttırmada yardımcı olabilir.

AVOKADO YAĞI

Avokado yağı, göğüs derisinin elastikiyetini arttırmaya da yardımcı olabilir. Bu göğüs büyütme durumunda başka bir diyet tedavisidir. Bu yağ meme kanserini önlemede de avantajlıdır.

KETEN TOHUMU YAĞI

Keten tohumu, göğüs büyümesi için gerekli olan fit östrojen bakımından zengindir. Balık yağı için alternatif olarak keten tohumu yağı kullanmak memenin zenginleştirilmesi için mükemmel bir diyet tedavisi olarak düşünülebilir.

FINDIK YAĞI

Yer fıstığı yağı, badem yağı, ceviz yağı vb. Meme büyümesi için hayati önem taşıyan E vitaminden zengin olduğu kanıtlanmıştır. Bu yağları diğer yemeklerle birlikte tüketmek meme kanseri kontrolünde de yardımcı olabilir. Bu, meme büyümesini artırmak için önemli diyet ilaçlarından biridir.

DİĞER ÖNEMLİ İPUÇLARI

Göğüs masajı yapmak, boyutlarını arttırmada yardımcı olabilir. Göğüs sert ve çekici hale getirilmesinde de yardımcı olabilir. Alkol,kafein, çay, alkolsüz içecekler vb. Tüketmenin meme büyümesi üzerinde olumsuz etkisi olduğu ispatlanmıştır. Dolayısıyla, göğüslerinizin sağlıklı olması için bu yiyecek ögelerinden kaçınmanız gerekir.

Bu gıdalar göğüslerin büyümesini geciktirdiği için abur cubur gıdalardan kaçının. Göğüslerin genişlemesinde bol miktarda su içmek faydalı olabilir. Yeterli uyku çekmeniz ve vücudunuzun sağlığı için düzenli olarak egzersiz yapmanız gerekir. Bu, göğüslerin büyümesinde sırayla yardımcı olacaktır.

YILDIZ VERMEYİ UNUTMAYIN
[Toplam: 0 Ortalama: 0]

Yazar hakkında

İsmail SAĞIR

1997 Bursa Şampiyonası 2'si olan İsmail profesyonel olarak muhabirlik yapmaktadır. Spor ve Sağlık konularında siz değerli okuyucularımıza güncel olarak içerik üretmektedir.

Yorum Yap

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.