Daha Büyük ve Dik Göğüsler İçin Resimli 5 Etkili Yoga Pozu

Yoganın göğüslerini büyütebileceğini söylesem bana inanır mısın? İnanmalısın çünkü öyle! Yoga’nın göğüs ölçünüzü artırabileceği konusunda en ufak bir fikre sahip olmadığınıza eminim.

Piyasada daha dolgun göğüsler elde etmenize yardımcı olacak yağlar, merhemler, vantuzlar, ameliyatlar vb. pek çok ürün var ancak yoga, göğüs büyütme ameliyatsız ve göğüs büyütme kremleri kullanmadan istemiş olduğunuz boyuta getirebiliyor.

Yoga, göğüs ölçünüzü doğal olarak ve herhangi bir yan etkisi olmadan artırmanın tek yolu olarak göze çarpıyor.

Yoga Yaparak Göğüsler Nasıl Büyütülür?

Yoga, zararlı yan etkilere neden olan kimyasal kaynaklı göğüs büyütme yöntemlerine veya göğüs büyütme yöntemleri bitkisel tedavi yöntemlerine başvurmanıza gerek bırakmıyor.

Bazı yoga hareketleri, göğüsleriniz deki yağ ve salgı dokusunu artırarak göğüs ölçünüzü arttırmanıza yardımcı olur. Yoga, göğüslerinizi destekleyen kaslarınızı güçlendirir.

Kısacası, yoga yapmak ameliyatsız göğüs büyütme yollarında birinci sıraya yerleşiyor ve daha sıkı, daha güçlü ve daha düzgün hale getirdiği kanıtlanmış. Bu nedenle, düzenli yoga hareketlerini uygulayarak, göğüslerinizin boyutunu artırabilirsiniz.

Hangi yoga duruşlarının bu konuda size yardımcı olduğunu inceleyelim.

Göğüs Büyüten Yoga Haraketleri

  • Gomukhasana
  • Bhujangasana
  • Dhanurasana
  • Ustrasana
  • Vrikshasana

Gomukhasana (İnek Başı Duruşu)

Daha Büyük ve Dik Göğüsler İçin Resimli 5 Etkili Yoga Pozu

Gomukhasana veya İnek başı duruşu, vücudunuzun ineğin yüzünü andırdığı bir asanadır. Bu başlangıç ​​seviyesi Vinyasa yoga asana. Sabah veya akşamları aç karnına uygulayın. Pozu 30 ila 60 saniye uygulayın.
Faydaları: Gomukhasana göğüslerinizi gerer. Göğüs kaslarınızı geliştirir ve vücudunuzun genel esnekliğini arttırır.

Bhujangasana (Kobra Duruşu)

Daha Büyük ve Dik Göğüsler İçin Resimli 5 Etkili Yoga Pozu


Bhujangasana veya Cobra Duruşu, yılanın duruşuna benzeyen bir asanadır. Acemi seviyesi Ashtanga Yoga asana dır. Sabah veya akşamları aç karnına 15 ila 30 saniye uygulayın.
Faydaları: Bhujangasana üstü bölgenizi uzatır ve göğüs kaslarınızı güçlendirir. Aynı zamanda karın bölgesi ve kalçalarınızı forma sokar.

Dhanurasana (Yay Duruşu)

Daha Büyük ve Dik Göğüsler İçin Resimli 5 Etkili Yoga Pozu


Dhanurasana veya Yay Duruşu, yayı andıran bir asana dır. Harika bir sırt germe egzersizidir. başlangıç ​​seviyesi Vinyasa yoga asana dır. Sabah veya aç karnına akşamları bunu uygulayın 15 ila 30 saniye uygulayın.
Faydaları: Dhanurasana, göğüs bölgenize kan akışını artırır. Aynı zamanda göğüsleri güçlendirir. Tiroid bezlerinizi masaj yapar ve omuzlarınızı güçlendirir.

Ustrasana (Deve Duruşu)

Daha Büyük ve Dik Göğüsler İçin Resimli 5 Etkili Yoga Pozu


Ustrasana veya Deve Duruşu, bir devenin duruşuna benzeyecek şekilde adlandırılır. Poz başlangıç ​​seviyesi Vinyasa yoga asana dır. Sabah veya akşamları aç karnına. 30 ila 60 saniye boyunca uygulayın.
Faydaları: Ustrasana, kas dokusunu göğüslerinizin etrafını gerer. Göğüslerinize kan akışını artırmaya yardımcı olur. Göğüslerinizin alt kısmında yuvarlaklıklarını arttırır.

Vrikshasana (Ağaç Duruşu)

Daha Büyük ve Dik Göğüsler İçin Resimli 5 Etkili Yoga Pozu


Vrikshasana veya Ağaç Duruşu, bir ağacın nazik duruşuna benzeyen bir asana dır. Bu duruşta gözlerini açık tutmalısın. Acemi seviyesi Hatha yoga asana. Sabah veya aç karnına akşamları bunu uygulayın. Duruşu her bacağında bir dakika boyunca tutun.
Faydaları: Vrikshasana, göğüslerinin kenarındaki dokuları, boyutlarını arttırmaya yardımcı olur. Poz, göğüs kaslarınızın esnekliğini arttırır. Benlik saygınızı ve güveninizi arttırır.

Şimdi, göğüs büyütme için yoga ile ilgili bazı yaygın soruları cevaplayalım

Uzmanların Okuyucuların Sorularına Cevapları

Göğüs büyütmek için ne sıklıkla yoga yapmalıyım?

Her gün en az günde bir kez ve yaklaşık yarım saat boyunca yoga yapın. Yavaş yavaş, uygulamayı günde iki kez artırın ve her seansta yarım saatten fazla zaman geçirmeye çalışın.

Yoga hareketleri ile göğüs büyüklüğümde ciddi bir değişiklik görecek miyim?

Göğüs büyütme yoga pozlarını uygulamanın sonuçları kişiden kişiye değişir. Sabırlı ol. Bazen, sonuçlar hemen gerçekleşmez ancak zamanla göğüs boyutunda değişim olacağına emin olabilirsin.

Kadınlar için göğüsler, kadınlık ve cinsellik işaretidir. Popüler güzellik standartları, güzel bir kadını tam yuvarlak göğüsleri olan biri olarak gösteriyor. Ve küçük göğüsler de kendi yollarıyla güzeldir. Fakat büyük göğüsleri isteyenler için, yoga gibi güvenli bir yöntem göğüslerinizi büyütmenize yardımcı olabilir, büyük göğüsler elde etmek için zararlı bir şey denemenize gerek yoktur. Öyleyse deneyin ve bedeninizi rahatlatın.

Yoga yaparak göğüs büyütme teknikleri için kullanılabilecek başka bir duruş biliyor musunuz? Aşağıdaki kutuya yorum yazarak bizimle paylaşın!

YILDIZ VERMEYİ UNUTMAYIN
[Toplam: 2 Ortalama: 5]

Yorum Yap

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.