Çemen Otu küçük Göğüs Büyütmek İçin Nasıl Kullanılır

Çemen otu göğüslerde nasıl kullanılır, Çemen otunun göğüse faydaları, Çemen otu kullanımı, Çemen otu göğüs büyütme yöntemleri, Doğal Yollarla Göğüs Büyütmek,
Tarafından yazılmıştır Esra HARAMOĞLU

Günümüzde kadınların güzellik ile ilgili yaptırdıkları işlemler giderek artmaktadır. Kimisi büyük göğüsler için çemen otu göğüslerde nasıl kullanılır araştırmasını yapıp doğal yolları tercih ederken kimisi ise operasyonel müdahaleleri tercih etmektedir.

Güzellik adına gerçekleştirilen bu müdahalelerin arasında sıklıkla göğüs büyütme operasyonları da bulunmaktadır ve kadınlar çok büyük oranda doğal çözümleri bilmediğinden estetik operasyonlar ile çözüme ulaşmaya çalışmaktadır.

Göğüs dediğimiz organ; yağ, glandüler ve bağ dokularının birleşmesi ile oluşan bir kitle demektir. Kadınların yaşadığı gebelik döneminde, ergenlik çağlarında, menopoz döneminden sonra ya da aylık adet döngüleri sırasında göğüs dokusunda değişmeler meydana gelebilmektedir.

Ergenlik Dönemi Göğüs Gelişimi

Ergenlik döneminde östrojen ve progesteron hormonlarının etkisi ile göğüsler gelişmeye başlar. Göğüslerin büyüklüğü, gelişme dönemindeki beslenme şekli ile artabileceği gibi genetik özellikler sebebiyle büyümeye bilir.

Bu nedenle kadınlar doğal yollar yerine en çok, hızlı çözüm olan estetik operasyonlarına başvurmaktadır. Ancak göğüs büyütme operasyonları pek çok olumsuzluğu beraberinde getirebilmektedir.

Göğüs Büyütme Operasyonu

Göğüs büyütme operasyonlarının gerçekleştirilmesi sırasında çeşitli komplikasyonlar meydana gelerek kişilerin hayatları risk altına girebilir. Diğer yandan operasyonun başarılı geçmesi ise daha sonrasında olumsuzlukların meydana gelmeyeceği anlamına gelmemektedir.

Göğüs operasyonu gerçekleştirildikten sonra yerleştirilen silikon protezin patlaması veya delinmesi ile silikon maddesi vücuda yayılabilmektedir. Bunun dışında çok uzun süre önce yapılan silikonlar eskiyip vücuda sızıntı yaparak zarar verebilmektedirler.

Bunların yanı sıra göğse yerleştirilen silikon doğal bir duruş sergilemeyerek yapay görünüme de sebebiyet verebilmektedir. Deforme olmuş gibi gözüken bir göğüs hoş görülmeyeceğinden mümkün olduğunca bu operasyonlardan uzak durulmalıdır.

Çemen Otu Göğüs Büyümesine Faydası

Göğüs büyütme amacı ile gerçekleştirilen doğal yöntemler arasında neredeyse en etkili olanı çemen otu yağı ve çemen otu tozudur. Göğüs büyümesi yukarıda da bahsedildiği üzere ergenlik döneminde salgılanan östrojen ve progestoren hormonlarının artması ile meydana gelir.

Çemen otu göğüslerde nasıl kullanılır, Çemen otunun göğüse faydaları, Çemen otu kullanımı, Çemen otu göğüs büyütme yöntemleri, Doğal Yollarla Göğüs Büyütmek,

Çemen otu ise bu iki hormonun miktarında artış sağlayarak göğüslerin boyutunda büyümeyi gerçekleştirir. Çemen otu göğüs büyütme özelliğinin yanı sıra bebeğini emzirmekte olan annelerin sütünü de arttırmayı sağlar.

Çemen Otu Tozu Göğüslerde Kullanımı

Göğüs büyütme için kullanılacak doğal yöntem olan çemen otunun birden fazla kullanım şekli vardır.

Çemen otu tozu göğüslere nasıl uygulanır

 • Öncelikle bir kaba bir fincanın çeyreği kadar çemen otu tozu koyulur.
 • Daha sonra üzerine göz kararı su ilave edin.
 • Elde edilen bu karışım macun kıvamına gelene kadar karıştırılır.
 • Hazırlanan çemen otu tozu macunu göğüs çevresine masaj yaparak ve nazik hareketler ile sürülür.
 • En fazla 10 dakika sonra ılık su yardımı ile çemen otu macunu ciltten arındırılır.

Uyarı: Bu yöntemin uygulanması sırasında on dakikadan daha uzun süre göğüste çemen otu macunun bekletilmemesi gerekir. Aksi taktirde kızarıklık sorunu baş gösterebilmektedir. En fazla on dakika sonra ılık su yardımı ile çemen otu macunu ciltten arındırılmalı.

Çemen Otu Yağı Göğüsleri Büyütmek İçin Kullanımı

Çemen otu yağı ya da çemen otu otuzu hazır bir vücut losyonu ile karıştırılarak göğüs çevresine uygulanması ile gerçekleşir. Bunların yanı sıra uzman bir doktora danışıldıktan sonra çemen hapı bile kullanılabilmektedir.

YILDIZ VERMEYİ UNUTMAYIN
[Toplam: 2 Ortalama: 4.5]

Yazar hakkında

Esra HARAMOĞLU

Marmara Üniversitesi Tıp Fakültesi mezunu olan Esra Haramoğlu'nun sağlık alanında 'yok' denecek kadar az tezleri var. Birçok konuda idealist tavır takınan Haramoğlu'nun gazeteci olma hayali emin adımlarla ilerliyor. Tenis oynamaktan hoşlanıyor.

7 Yorumlar

 • Slm arkadaşlar hazırlanan çemen otu macunu göğüs çevresine masaj hafta da kaç defa yapmalı bilen var mı?

  • İlk hafta bir kez kullanın teninizin tepkisine ölçün
   ikinci hafta 3 gün arayla 2 kez uygulayın
   üçüncü hafta itibariyle aralıklarla 3 kez uygulayabilirsiniz..

 • Arkadaşlar merhaba,

  Çemen otunu uygulayan varmı nasıl bir sonuç alındı bilgi verirseniz çok sevinirim

  • Öncelikle bir kaba bir fincanın çeyreği kadar çemen tozu koyulur.
   Daha sonra üzerine göz kararı su ilave edin.
   Elde edilen bu karışım macun kıvamına gelene kadar karıştırılır.
   Hazırlanan çemen otu macunu göğüs çevresine masaj yaparak ve nazik hareketler ile sürülür.
   En fazla 10 dakika sonra ılık su yardımı ile çemen otu macunu ciltten arındırılır.

   Oda ortamında bulunan suyu kullanmanız yeterli olur Su oranı macun kıvamına gelene kadar azar azar su ilave edin

Yorum Yap

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.