Göğüs Bakımı Haberler

Çemen Otu Göğüslerde Nasıl Kullanılır ve Faydaları

Günümüzde kadınların güzellik ile ilgili yaptırdıkları işlemler giderek artmaktadır. Kimisi güzellik adına çemen otu göğüslerde nasıl kullanılır araştırmasını yapıp doğal yolları tercih ederken kimisi ise operasyonel müdahaleleri tercih etmektedir.
Güzellik adına gerçekleştirilen bu müdahalelerin arasında sıklıkla göğüs büyütme operasyonları da bulunmaktadır ve kadınlar çok büyük oranda doğal çözümleri bilmediğinden estetik operasyonlar ile çözüme ulaşmaya çalışmaktadır.
Nely8 Göğüs Bakım ve Dolgunlaştırıcı Krem 49,00 TL

Göğüs dediğimiz organ; yağ, glandüler ve bağ dokularının birleşmesi ile oluşan bir kitle demektir. Kadınların yaşadığı gebelik döneminde, ergenlik çağlarında, menopoz döneminden sonra ya da aylık adet döngüleri sırasında göğüs dokusunda değişmeler meydana gelebilmektedir.

Ergenlik döneminde östrojen ve progesteron hormonlarının etkisi ile göğüsler gelişmeye başlar. Göğüslerin büyüklüğü, gelişme dönemindeki beslenme şekli ile artabileceği gibi genetik özellikler sebebiyle büyümeye bilir de. Bu nedenle kadınlar doğal yollar yerine en çok, hızlı çözüm olan estetik operasyonlarına başvurmaktadır. Ancak göğüs büyütme operasyonları pek çok olumsuzluğu beraberinde getirebilmektedir.

Göğüs büyütme operasyonlarının gerçekleştirilmesi sırasında çeşitli komplikasyon meydana gelerek kişilerin hayatları risk altına girebilir. Diğer yandan operasyonun başarılı geçmesi ise daha sonrasında olumsuzlukların meydana gelmeyeceği anlamına gelmemektedir. Göğüs operasyonu gerçekleştirildikten sonra yerleştirilen silikon protezin patlamasıyla da delinmesi ile silikon maddesi vücuda yayılabilmektedir. Bunun dışında çok uzun süre önce yapılan silikonlar eskiyip vücuda sızıntı yaparak zarar verebilmektedirler.
Nely8 Göğüs Bakım ve Dolgunlaştırıcı Krem 49,00 TL

Bunların yanı sıra göğse yerleştirilen silikon doğal bir duruş sergilemeyerek yapay görünüme de sebebiyet verebilmektedir. Deforme olmuş gibi gözüken bir göğüs hoş görülmeyeceğinden mümkün olduğunca bu operasyonlardan uzak durulmalıdır.

Çemen otu göğüs büyütürmü nasıl kullanılır

Göğüs büyütme amacı ile gerçekleştirilen doğal yöntemler arasında neredeyse en etkili olanı çemen otu kullanmaktır. Göğüs büyümesi yukarıda da bahsedildiği üzere ergenlik döneminde salgılanan östrojen ve progestoren hormonlarının artması ile meydana gelir. Çemen otu ise bu iki hormonun miktarında artış sağlayarak göğüslerin boyutunda büyümeyi gerçekleştirir. Çemen otu göğüs büyütme özelliğinin yanı sıra bebeğini emzirmekte olan annelerin sütünü de arttırmayı sağlar.
Çemen otu göğüslerde nasıl kullanılır, Çemen otunun göğüse faydaları, Çemen otu kullanımı, Çemen otu göğüs büyütme yöntemleri, Doğal Yollarla Göğüs Büyütmek,

Çemen Otu Göğüslerde Nasıl Kullanılır 1. Yöntem

Göğüs büyütme için kullanılacak doğal yöntem olan çemen otunun birden fazla kullanım şekli vardır.
Uygulama

  • Öncelikle bir kaba bir fincanın çeyreği kadar çemen tozu koyulur.
  • Daha sonra üzerine göz kararı su ilave edin.
  • Elde edilen bu karışım macun kıvamına gelene kadar karıştırılır.
  • Hazırlanan çemen otu macunu göğüs çevresine masaj yaparak ve nazik hareketler ile sürülür.
  • En fazla 10 dakika sonra ılık su yardımı ile çemen otu macunu ciltten arındırılır.
Dikkat Bu yöntemin uygulanması sırasında on dakikadan daha uzun süre göğüste çemen otu macunun bekletilmemesi gerekir. Aksi taktirde kızarıklık sorunu baş gösterebilmektedir. En fazla on dakika sonra ılık su yardımı ile çemen otu macunu ciltten arındırılır.
Nely8 Göğüs Bakım ve Dolgunlaştırıcı Krem 49,00 TL
Çemen Otu Göğüslerde Nasıl Kullanılır 2. Yöntem

Çemen otu yağının ya da çemen özünün hazır bir vücut losyonu ile karıştırılarak göğüs çevresine uygulanması ile gerçekleşir. Bunların yanı sıra uzman bir doktora danışıldıktan sonra çemen hapı bile kullanılabilmektedir.

Göğüs büyütme çemen otu nasıl kullanılır 2 basit yöntemi bu makalede anlattık umarım makalemizi kullanışlı bulmuşsundur. Herhangi bir öneriniz veya geri bildiriminiz varsa, lütfen bunları aşağıdaki yorum bölümünde bizimle paylaşmaktan çekinmeyin.
Nely8 Göğüs Bakım ve Dolgunlaştırıcı Krem 49,00 TL

Yorum Yap