Spermin Faydaları – En iyi 3 Yararı

Spermin sağlığa faydalarına sahip olduğunu biliyormuydunuz. Genel olarak seksin yüzüne bir gülümseme getirebileceğini biliyorum, ama spermin faydalarını öğrendikten sonra tüketmeye başlamanın zamanı gelmiş olabilir.

Sperm doğal bir anti-depresan

Albany’daki New York Eyalet Üniversitesi’ndeki 293 kadın üniversite öğrencisi üzerinde yapılan bir araştırmaya göre, sperme maruz kalmak depresyon semptomlarını düşürebilir .
Çalışmanın yazarına göre, “Bu veriler spermin depresif belirtileri antagonize etme ihtimali ve vajinanın birkaç saatlik sürede kan dolaşımında tespit edilebilen bir takım Sperm bileşenlerini emmesi olasılığı ile tutarlı” dedi. Temel olarak, kadınlar spermi çabucak emer ve böylece faydaları kan dolaşımında kolaylıkla tespit edilebilir.
Bunun için korunmasız seks yapmaya kalkışmayın. Açık konuşacağım: cinsel tıbbı gercekler var spermin sağlığa yararına rağmen hamile kalma olasılığınız yüksek .

Spermin Faydaları
Sperm Daha iyi uyumanızda size yardımcı olur.

Evet, elbette, genellikle seks sonrası yıpranmış oluyorsunuz, ancak o yüzden o gece o kadar iyi uyuyor olmayabilirirsiniz. Sperm aslında uyku ve rahatlamaya neden olan bir kimyasal olan melatonini içerir. sperm kan dolaşımınıza girecek ve daha iyi uyumanıza yardımcı olacaktır.

Spermin Cilde Faydaları
Sperm Her boşalmada bir multivitamin

Bir çay kaşığı sperm , 200’den fazla protein ve C vitamini, kalsiyum, klor, sitrik asit, fruktoz, laktik asit, magnezyum, azot, fosfor, potasyum, sodyum, vitamin B12 ve çinko içeren yararlı vitamin ve mineralleri içerir. Her bir vitaminin miktarı yaşa ve erkeğin göreceli sağlığına bağlı olarak değişirken, yaşlanmanın yavaşlamasına yardımcı olan bir antioksidan olan önemli bir çinko miktarı (yaklaşık yüzde 3’ü) bulunur.

Spermin Faydalarını paylaştık, Umarım bu makaleyi kullanışlı bulmuşsundur. Herhangi bir öneriniz veya geri bildiriminiz varsa, lütfen bunları aşağıdaki yorum bölümünde paylaşmaktan çekinmeyin.

Yorum Yap