Spermin faydaları

Uzmanlar spermin akla gelmeyecek faydalarını açıkladı

Albany’daki New York Eyalet Üniversitesindeki 293 kadın üniversite öğrencisi üzerinde yapılan bir araştırmaya göre, sperme maruz kalmak depresyon semptomlarını düşürebilir.

Çalışmanın yazarına göre, “Bu veriler spermin depresif belirtileri antagonize etme ihtimali ve vajinanın birkaç saatlik sürede kan dolaşımında tespit edilebilen bir takım Sperm bileşenlerini emmesi olasılığı ile tutarlı” dedi. Temel olarak, kadınlar spermi çabucak emer ve böylece faydaları kan dolaşımında kolaylıkla tespit edilebilir.
Spermin sağlığa faydalarına sahip olduğunu biliyor muydunuz. Genel olarak seksin yüzüne bir gülümseme getirebileceğini biliyorum, ama spermin faydalarını öğrendikten sonra tüketmeye başlama zamanı gelmiş olabilir.
Bunun için korunmasız seks yapmaya kalkışmayın. Açık konuşacağım: cinsel tıbbı gerçekler var spermin sağlığa yararına rağmen hamile kalma olasılığınız yüksek.

SPERM DAHA İYİ UYUMANIZA YARDIMCI OLUR

Evet, elbette, genellikle seks sonrası yıpranmış oluyorsunuz, ancak o yüzden o gece o kadar iyi uyuyor olmayabilirirsiniz. Sperm aslında uyku ve rahatlamaya neden olan bir kimyasal olan melatonini içerir. sperm kan dolaşımınıza girecek ve daha iyi uyumanıza yardımcı olacaktır.

SPERM HER BOŞALMADA BİR MULTİVİTAMİN

Bir çay kaşığı sperm , 200’den fazla protein ve C vitamini, kalsiyum, klor, sitrik asit, früktoz, laktik asit, magnezyum, azot, fosfor, potasyum, sodyum, vitamin B12 ve çinko içeren yararlı vitamin ve mineralleri içerir. Her bir vitaminin miktarı yaşa ve erkeğin göreceli sağlığına bağlı olarak değişirken, yaşlanmanın yavaşlamasına yardımcı olan bir antioksidan olan önemli bir çinko miktarı (yaklaşık yüzde 3’ü) bulunur.

YILDIZ VERMEYİ UNUTMAYIN
[Toplam: 1 Ortalama: 5]

Yorum Yap

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.