Spermin En İyi 3 Faydası

Uzmanlar spermin akla gelmeyecek faydalarını açıkladı
Tarafından yazılmıştır Umut KAÇMAZ

Albany’daki New York Eyalet Üniversitesindeki 293 kadın üniversite öğrencisi üzerinde yapılan bir araştırmaya göre, sperme maruz kalmak depresyon semptomlarını düşürebiliyor.

Çalışmanın yazarına göre, “Bu veriler spermin depresif belirtileri antagonize etme ihtimali ve vajinanın birkaç saatlik sürede kan dolaşımında tespit edilebilen bir takım Sperm bileşenlerini emmesi olasılığı ile tutarlı” olduğunu açıkladı. Temel olarak, kadınlar spermi çabucak emer ve böylece faydaları kan dolaşımında kolaylıkla tespit edilebilir.

Spermin sağlığa faydalarına sahip olduğunu biliyor muydunuz. Spermin faydalarını öğrendikten sonra tüketmeye başlama zamanı gelmiş olabilir.

Bunun için korunmasız seks yapmaya kalkışmayın. Açık konuşacağım: cinsel tıbbı gerçekler var spermin sağlığa yararına rağmen hamile kalma olasılığınız yüksek.

Cilt için spermin faydaları

Sperm Daha İyi Uyumanıza Yardımcı Olur

Evet, elbette, genellikle seks sonrası yıpranmış oluyorsunuz, ancak o yüzden o gece o kadar iyi uyuyor olamayabilirsiniz. Sperm aslında uyku ve rahatlamaya neden olan bir kimyasal olan melatonini içerir. sperm kan dolaşımınıza girecek ve daha iyi uyumanıza yardımcı olacaktır.

Sperm Multivitamin Kaynağı

Bir çay kaşığı sperm , 200’den fazla protein içerir, C vitamini, kalsiyum, klor, sitrik asit, früktoz, laktik asit, magnezyum, azot, fosfor, potasyum, sodyum, vitamin B12 ve çinko içeren yararlı vitamin ve mineralleri vardır.

Her bir vitaminin miktarı yaşa ve erkeğin göreceli sağlığına bağlı olarak değişirken, yaşlanmanın yavaşlamasına yardımcı olan bir antioksidan olan önemli bir çinko miktarı (yaklaşık yüzde 3’ü) bulunmakta.

Sperm, Depresyonunu Azaltabilir

Araştırmacılar GG Gallup, RL Burch ve New York Eyalet Üniversitesi’nden psikolog Steven M Platek, bir anket yaptı ve 293 kızın cinsel yaşamını ruh sağlığı ile karşılaştırdı. Sperme maruz kalan kadınların daha az depresyon belirtileri gösterdiğini varsaydılar.

YILDIZ VERMEYİ UNUTMAYIN
[Toplam: 1 Ortalama: 5]

Yazar hakkında

Umut KAÇMAZ

Mimar Sinan Üniversitesi mezunu olan Umut Kaçmaz, heykelcilik üzerine eğitim almıştır. Şuan mesleğini hobi olarak yapıyor olsa da insanlara sağlık konusunda hizmet vermek onun için bir sanat haline geldi. İşini severek yapan Umut sağlıklı yaşamı heykel tasarlamaya benzetiyor.

Yorum Yap

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.