Sevgiliye En Güzel Hediye Unutulmaz Bir İz Bırakmak İster misin

Sevgilinize En Güzel Hediye Unutulmaz Bir İz Bırakmak İster misin

Sevgiliye pahalı hediyeler hediye etmekten sıkıldınız mı? Peki Sevgiliye Unutulmaz Bir İz Bırakmak İstermisin Neden ona özel bir aşk hatırası vermiyorsun? İnsanlar Her yıl Sevgililer Gününde özel biri için sürprizler planlanıyor.

Ayrıca, cebinizde bir delik açmadan, sevgiliniz için günü unutulmaz kılmaya çalışabilirsiniz. Nasıl olduğunu bilmek ister misin? Sevgiliye Unutulmaz Bir İz Bırakmak İstermisin veya nasıl unutulmayacak bir iz bırakabileceğini hiç merak ettin mi?

Sevgiline Unutulmaz Bir İz Bırakmak İster misin?

Sevgiline Unutulmaz Bir İz Bırakmak İster misin?

İz, bir aşk ısırığı veya bir öpücük, esasen kırmızı renkli bir çürüktür. Sızan kan damarları başlangıçta belirgin kırmızı renge neden olur. Yavaş yavaş maviye döner ve sonra kahverengi olur. Bir başkasının etini agresif bir şekilde emmek size biraz saçma gelebilir.

Neden Ona Hediye olarak İz Bırakmalıyım

Neden Ona Hediye olarak İz Bırakmalıyım

İzler genellikle tutkunun bir işaretidir ve aynı zamanda bölgeyi veya sevilen birini işaretlemenin bir yoludur. Birisinin diğerine olan sevgisinin tutkulu bir hatırlatması olabilir. Dikkat et arkadaş ortamında izlerin görünmesi gece fazladan tutkulu bir zaman geçirdiğinin göstergesi olduğunu unutma.

Sevdiklerinize vücudunda çok açık şekilde görünmeyen kısımlarda iz bırakmak akıllıca bir fikirdir. Aşk hayatında istenmeyen incelemelerden kaçınman konusunda sana yardımcı olacak. İz bırakmak fena değil, ancak okul, iş ya da aile bireyleri arasında gereksiz yere dikkat çekebilirler.

Açıklayamaz ve utandırabilir, eşinizden daha samimi ve göze çarpmayan bir noktada iz bırakmama konusunda uyarıda bulunabilirsin.

Seni Hatırlatacak Bir İz Nasıl Bırakabilirsin

Seni Hatırlatacak Bir İz Nasıl Bırakabilirsin

O unutulmaz aşk belirtisini vermek için çok önemli tekniği bilmek isteyebilirsiniz. Sevdiğinize iz bırakmanın en iyi yolu için aşağıdaki adımları izleyebilirsiniz:

Bir bayan için mükemmel bir yeri keşfetmeden önce, öpüşerek başlayın. Eşiniz samimiyetten keyif alıyor veya orgazm oluyorsa, İz bırakılma konusunda hevesli olabilir.

İz bırakacağın bölgeyi iyi seç. Genellikle, boyun bölgesi, sevgilinizin uzun bir saçı varsa gayet iyi ve popüler yerdir. Ayrıca, kol ve omuz gibi diğer noktaları da düşünebilirsiniz.

Sevgiliye Unutulmaz Bir İz Bırakmak İstermisin o zaman başlayalım ne dersin, dudaklarınızla bir O yapın ve onları eşinizin derisine sıkıca bastırın. Partnerinizin derisini dudaklarınızla kapatın ve havaya yer bırakmayın.
Kılcal damarları kırmak için yeterince emerek vahşi tarafınızı özgürce ifade edin. Ancak eşinizin acı ile değil zevkle inlemesi gerektiğini unutmayın. O mükemmel yarayı vermek için 20-30 saniye emmeye devam etmelisin.

Uyarı Dikkat Edilmesi Gerekenler:

Artık iz bırakmanın ne demek olduğunu ve en iyi nasıl verileceğini bildiğinize göre, vahşi olmadan önce hatırlamak için bazı noktalara bir göz atın.

Unutma, diş yok! Tutkulu bir sevgili olarak başlamak ve bir Drakula gibi görünmek istemez misin?

30 saniye emiş garip görünüyorsa, aynı noktada bir miktar öpüşmeyi ve sonra 10 saniye daha emmeyi deneyin.

Umarız partnerine nasıl unutulmaz bir iz bırakacağını anlamışsınızdır. Peki neden bekliyorsun? Mükemmel eş yeteneklerinizle bugün partnerinizi şaşırtın ve birlikte keyifli bir gün geçirin. Aşağıda yorum bölümünde Bize deneyimlerinden bahsetmek ister misin.

YILDIZ VERMEYİ UNUTMAYIN
[Toplam: 0 Ortalama: 0]

Yorum Yap

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.