Manyetik yüz maskesi: Son güzellik trendi

Bu tuhaf ürün saf bir hile mi yoksa cildi güzelleştiren gerçek anahtar mı mıknatıs yüz maskesi Gerçeğini açığa çıkaralım.


Manyetik yüz maskesi, Mıknatıslı yüz maskesi, Manyetik maske kullananlar, Mıknatıslı maske, Manyetik maske Faydaları, Manyetik yüz maskesi faydaları, Mıknatıs maskesi faydaları

Manyetik yüz maskesi, temizleme, sıkılaştırma ve yaşlanmaya karşı koruma sağlayan eşsiz bir demir tozuna dayalı yüz maskesi formülüdür. Uzmanlara göre, Mısır kraliçesi Kleopatra’nın güzelliğini ve ışıltısını korumak için 2000 yıl kadar önce kullandığı aynı mıknatıs terapisidir.
Bununla birlikte, manyetik yüz maskesi cilde uygulanması gereken en akıllı cilt bakımı yeniliklerinden biri olarak kabul edilmekte, 5 ila 10 dakikaya kadar bırakılmakta ve daha sonra bir mıknatıs yardımıyla kolayca çıkabilmektedir. Küçük ama güçlendirici bir elektromanyetik etkileşim. Maske çıkarıldıktan sonra cilt gözle görülür şekilde daha yumuşak, pürüzsüz, daha parlak, daha sıkı ve gerçekten daha genç görünüşe sahip olur.

MANYETİK YÜZ MASKESİ NASIL ÇALIŞIR?

Manyetik yüz maskesi temel mıknatıs teorisine dayanarak çalışır ve basit mıknatıs teknolojisi’ ni izler. Maske manyetik parçacıklar içerdiğinden (demir tozu), cildinizle mıknatısın parçası arasında, ürünün uygulanmasından sonra cilt üzerinde durduğunda, doğal bir elektromanyetik temas kurulur.
Cildinize herhangi bir hasar vermeden cildinize gelen tüm kirleri sorunsuz bir şekilde emer. Öte yandan, insan kanında bulunan Kırmızı Kan Hücreleri (RBC’ler) de demir içermektedir ve bu da maskenin çıkarılması sırasında mıknatısa çekilmektedir. Böylece, RBC’ler, mıknatısın cilde temas ettiği bölgeye doğru akmaya başlar ve böylece yüzünüzdeki tüm kan akışını artırır. Hücreleri besler, dokuları yeniler, genç ve canlı bir görünüm kazandırır.
Manyetik yüz maskesi, Mıknatıslı yüz maskesi, Manyetik maske kullananlar, Mıknatıslı maske, Manyetik maske Faydaları, Manyetik yüz maskesi faydaları, Mıknatıs maskesi faydaları

MANYETİK YÜZ MASKESİ NASIL KULLANILIR?

mMaksimum faydalarının tadını çıkarmak için mükemmel bir manyetik yüz maskesi nasıl kullanılacaktır:
Yüzünü ılık suyla yıka. Maskeniz bir ıspatula ile gelirse, göz çevresi ve dudaklarınızın dışındaki yüz cildi üzerinde kalın ve düzgün bir ürün katmanı uygulamak için kullanın. Uygulama esnasında gözlerinize girmediğinden emin olun.
Verilen talimatlara göre maskeyi yüzünüzde 3-10 dakika arasında bırakın. Şimdi, ürünümüzle birlikte gelen mıknatısı alıp bir mendil veya kağıt havluyla sarın. Bu kolay bir temizlik için gereklidir. Sargılı mıknatısın maskeli yüzünüzün üzerine yavaşça kaydırın. Size inanılmaz bir his verecek ve maske tüm kir ile birlikte derinizden kolayca çıkacak.
Maskeyi mıknatıs yardımıyla neredeyse tamamen çıkardıktan sonra kalan ürünü yumuşak bir şekilde cildinizin içine masaj yapın ve yumuşak, pembe bir parlaklık elde edin.Ve evet, yıkamaya ihtiyacınız yok.
Manyetik yüz maskesi, Mıknatıslı yüz maskesi, Manyetik maske kullananlar, Mıknatıslı maske, Manyetik maske Faydaları, Manyetik yüz maskesi faydaları, Mıknatıs maskesi faydaları

NEDEN MANYETİK YÜZ MASKESİ KULLANMALIYIM?

Manyetik yüz maskesi, bir ton fayda sağlayan inanılmaz bir güzellik ürünüdür.
Parlak bir doku ile gıcırdayan temiz cilt elde edersiniz.
Cildi daha sıkı yaparken, kırışıklıklar, ince çizgiler gibi yaşlanmaya ilişkin erken belirtileri azaltır.
Yüz cildi boyunca kan akışını geliştirir, böylece besleyip yeniler.
Cildin daha yumuşak, pürüzsüz ve daha parlak olmasına yardımcı olur.
Ayrıca sinüs, migren, baş ağrısı, diş ağrısı, uykusuzluk, yüz felci gibi konularda da yardımcı olur.
Maskenin kullanımı basit, kolay ve eğlenceli.
Cildi canlandıran basit ama son derece etkili bir teknolojidir.

Size Manyetik yüz maskesi sihirbaz gibi gelebilir ancak aslında saf bir bilimdir. Bu serin yüz maskesini denemeye hazır mısınız?

YAZAR: Umut KAÇMAZ

Mimar Sinan Üniversitesi mezunu olan Umut Kaçmaz, heykelcilik üzerine eğitim almıştır. Şuan mesleğini hobi olarak yapıyor olsa da insanlara sağlık konusunda hizmet vermek onun için bir sanat haline geldi. İşini severek yapan Umut sağlıklı yaşamı heykel tasarlamaya benzetiyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Aloe Vera ile Sivilce Tedavisi : En iyi 6 Yolu

Aloe vera sivilceler üzerindeki etkisi

Aloe Vera jel, tezgah üstü cilt ürünlerinin çoğunda kullanılır. Aloe Vera ile sivilce tedavisi için kullanılmasında olumlu sonuçlar alınmaktadır Aloe Vera, antibakteriyel ve anti-inflamatuar özelliklere sahiptir.

1 yorum

  1. manyetik yüz maskesini ilk defa bu yazıyla duymuş oldum. siyah maskeye de yeni başlayan biri olarak geriden geliyorum sanırım. ama çok merak ettim ilk fırsatta alıp kullanacağım

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.