Kararmış Vajina Bölgesi Beyazlatma Yöntemleri

Kararmış Vajina Bölgesi Beyazlatma Yöntemleri
Tarafından yazılmıştır Umut KAÇMAZ

Vajinanızın kararmış herhangi bir yerine kimyasallar uygulamaktan daha sağlıklı olduğu bilinen vajina bölgesi beyazlatmak için bitkisel yöntemleri burada paylaşacağız.

Vajinanızın güzel görünmesi için tasarlanmadığına karar vererek konuya başlayalım. Kaba cilt, tüyler ürpertici kıllar ve hatta farklı koku da olması gerektiği gibidir. Onların bir amacı var. Tıpkı burun kılları alerjenler ve polenlerin sisteminize girmesini engellediği gibi, pubik saçlar bakterileri de aynı şekilde yakalar ve vajinaya girmesini önler.

Vajinada hem iyi bakteri hem de kötü bakteri vardır. İyi bakteriler, mikropları öldürmek ve orada sağlıklı bir çevreyi korumak için gereken alkalilliği korur ve bu da ona farklı bir koku verir. Farklı koku keskin kokulara dönüştüğünde, kötü bakteri sayılarının yüksek olduğunu bilirsiniz!
Uylukların sıkışması ve sıkı kıyafetler nedeniyle cildinizdeki doku kaba bir görünüm oluşur. Bu durum vajina bölgesinin kararmasına neden olabilir.

Limon Suyu İle Vajina Beyazlatma Yöntemi

Limon Suyu İle Vajina Beyazlatma Yöntemi

Muhtemelen vajinadaki cildi beyazlatacak en güvenli ilaçlardan biridir. Limondaki sitrik asit ve C vitamini iki şey yapabilir: – Renk değişimini giderir ve bakterileri öldürür.

Uygulama:

 • Limon suyu ve Gül suyu özleşene kadar karıştırın.
 • Etkilenen bölgeye pamuk yardımıyla hafif hafif vurun.
 • 3-5 dakika bekletin ve daha sonra durulayın.
 • Hızlı sonuç almak için bu prosedürü günde üç kez uygulayın.

Dikkat: Vajina bölgenizden Kıl ve Tüyleri temizleyin ve çözeltiyi uygulamadan önce tamamen temizlenmiş olmalı. Yanma hissi yaşarsanız, bölgeyi derhal durulayın.

Aloe Vera İle Vajina Beyazlatma Yöntemi

Aloe Vera İle Vajina Beyazlatma Yöntemi

Vajinadaki cildi beyazlatmada süper etkili ve güvenli bir çare. Aloe vera melanin üretimini düzenleyen antioksidanlar ve aloesin ile doludur ve bu da cilt tonunu beyazlatır.

 • Aloe yaprağından jel çıkarın.
 • Bir kapta aloe jeli bir parça zencefil ile karıştırın.
 • Vjina bölgenizi iyice temizleyin.
 • Yumuşak bir havlu ile kurutun.
 • Elde ettiğiniz macunu cildinize uygulayın.
 • 30 dakika bekletin.
 • Durulayın ve silin. S
 • Süreci günde 3 kez tekrarlayın. uygulamayı zamanla azaltın.

Yoğurt İle Vajina Beyazlatma Yöntemi

Yoğurt İle Vajina Beyazlatma Yöntemi

Vajinanızdaki cildi beyazlatmak için hızlı bir çare gerekiyorsa, birden fazla maddeye ihtiyacınız yok. Yoğurt cilt tonunu sadece aydınlatmaz, aynı zamanda tahriş olmuş cildi rahatlatır ve yatıştırır.

Vajina bölgenize her gün Yoğurt uygulayın ve 15 dakika bekletin sonra yıkayın. Yoğurtun keskin kokusundan kurtulmak için lavanta yağı ekleyebilirsiniz.

YILDIZ VERMEYİ UNUTMAYIN
[Toplam: 1 Ortalama: 5]

Yazar hakkında

Umut KAÇMAZ

Mimar Sinan Üniversitesi mezunu olan Umut Kaçmaz, heykelcilik üzerine eğitim almıştır. Şuan mesleğini hobi olarak yapıyor olsa da insanlara sağlık konusunda hizmet vermek onun için bir sanat haline geldi. İşini severek yapan Umut sağlıklı yaşamı heykel tasarlamaya benzetiyor.

Yorum Yap

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.