Kararmış vajina bölgesi beyazlatmak artık mümkün

Vajinanızın kararmış herhangi bir yerine kimyasallar uygulamaktan daha sağlıklı olduğu bilinen vajina bölgesi beyazlatmak için bitkisel yöntemleri burada paylaşacağız.

Vajinanızın güzel görünmesi için tasarlanmadığına karar vererek konuya başlayalım. Kaba cilt, tüyler ürpertici kıllar ve hatta farklı koku da olması gerektiği gibidir. Onların bir amacı var. Tıpkı burun kılları alerjenler ve polenlerin sisteminize girmesini engellediği gibi, pubik saçlar bakterileri de aynı şekilde yakalar ve vajinaya girmesini önler.
Vajinada hem iyi bakteri hem de kötü bakteri vardır. İyi bakteriler, mikropları öldürmek ve orada sağlıklı bir çevreyi korumak için gereken alkalilliği korur ve bu da ona farklı bir koku verir. Farklı koku keskin kokulara dönüştüğünde, kötü bakteri sayılarının yüksek olduğunu bilirsiniz!
Uylukların sıkışması ve sıkı kıyafetler nedeniyle cildinizdeki doku kaba bir görünüm oluşur. Bu durum vajina bölgesinin kararmasına neden olabilir.
Kararmış Vajina Beyazlatma Yöntemleri, Vajina Beyazlatmak İçin Doğal Yöntemler

LİMON SUYU

Muhtemelen vajinadaki cildi beyazlatacak en güvenli ilaçlardan biridir. Limondaki sitrik asit ve C vitamini iki şey yapabilir: – Renk değişimini giderir ve bakterileri öldürür.
limon suyu ve Gül suyu özleşene kadar karıştırın. Etkilenen bölgede pamuk yardımıyla hafif hafif vurun. 3-5 dakika bekletin ve daha sonra durulayın. Hemen sonuç almak için bu prosedürü günde üç kez uygulayın.
Dikkat – Vajina bölgenizden Kıl ve Tüyleri temizleyin ve çözeltiyi uygulamadan önce tamamen temizlenmiş olmalı. Yanma hissi yaşarsanız, bölgeyi derhal durulayın.

ALOE VERA

Vajinadaki cildi beyazlatmada süper etkili ve güvenli bir çare. Aloe vera melanin üretimini düzenleyen antioksidanlar ve aloesin ile doludur ve bu da cilt tonunu beyazlatır.
Aloe yaprağından jel çıkarın. Bir kapta aloe jeli bir parça zencefil ile karıştırın. Vjina bölgenizi iyice temizleyin. Yumuşak bir havlu ile kurutun. Elde ettiğiniz macunucildinize uygulayın. 30 dakika bekletin. Durulayın ve silin. Süreci günde 3 kez tekrarlayın. uygulamayı zamanla azaltın.
Kararmış Vajina Beyazlatma Yöntemleri, Vajina Beyazlatmak İçin Doğal Yöntemler

Yoğurt

Vajinanızdaki cildi beyazlatmak için hızlı bir çare gerekiyorsa, birden fazla maddeye ihtiyacınız yok. Yoğurt cilt tonunu sadece aydınlatmaz, aynı zamanda tahriş olmuş cildi rahatlatır ve yatıştırır.
Vajina bölgenize her gün Yoğurt uygulayın ve 15 dakika bekletin sonra yıkayın. Yoğurtun keskin kokusundan kurtulmak için lavanta yağı ekleyebilirsiniz.

YILDIZ VERMEYİ UNUTMAYIN
[Toplam: 0 Ortalama: 0]

Yorum Yap

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.