ANA SAYFA / Cilt Bakımı

Cilt Bakımı

Cilt Bakımı rutinleri, nasıl yapılır ve yaşlanmayı geciktirme konusunda ihtiyacınız olan tüm bilgileri, cilt tipinize göre en iyi çözümleri Hergunsaglik’da bulabilirsiniz.

Uzmanlar cildi rahatlatan yöntemleri açıkladı

Uzmanlar cildi rahatlatan yöntemleri açıkladı

Cildiniz çok yorgun bir yapıya sahip ve neme fazlası ile ihtiyacı var ise önereceğimiz maske tariflerini denemenizi tavsiye ederiz. Önermiş olduğumuz maske tarifleri hem sizi yorgun bir görünümden uzaklaştıracak hem de cildinizi rahatlatıp daha canlı bir hale getirecektir.

Haberi Oku »

Selülite iyi gelen yiyecekler

Selülite iyi Gelen Yiyecekler

Selülite iyi gelen yiyecekler, selülit oluşumunu yavaşlattığı gibi cildi sıkılaştırıp selülit görüntüsünü en aza indirdiği tespit edilmiştir. Selülit oluşumunu engelleyip yavaşlatan ve doğru beslenmeyi yakından inceleyelim

Haberi Oku »

Güneş lekelerinden korunmak sizin elinizde

Güneş Lekelerinden Kurtulma ve Önleme

Güneş lekeleri cildinizin renk tonundan daha açık renkte veya koyu renkte olmasıyla kendini belli edebilmektedir. Güneşe sıklıkla maruz olan kısımlarda; burnunuz, yanak ve elmacık kemikleri, burun ile dudak arası, kulağınız ve boynunuzda sıklıkla görülmektedir. Cildinizde bu bölgeler ara ara kaşıntıyla pul pul dökülebilir, kızarıklık şeklinde meydana gelebilir.

Haberi Oku »

Uzmanlar uyardı: Yazın makyaj malzemesi seçerken dikkat

Yazın Makyaj Malzemesi Seçerken Dikkat Edilmesi Gerekenler

Makyaj malzemeleri, her dönem ve her mevsimde kadınların vazgeçilmez tutkuları arasında yer almaktadır. Fakat kış aylarında kullanılan makyaj malzemeleri ile yaz aylarında kullanılan makyaj malzemeleri arasında çok ciddi farklılıklar mevcuttur. Yaz aylarına girildiği zaman makyajda değişen tek şey renk tonları değildir. Peki, yaz aylarında nasıl makyaj malzemeleri tercih etmeliyiz?

Haberi Oku »